fot. Facebook

Relacje pomiędzy Żuromem, a Popkiem w ostatnim czasie obróciły się o 180 stopni. Kilka tygodni temu Żurom, Popek i Misiek z Nadarzyna razem atakowali w mediach społecznościowych Pomidora. Po kilku dniach wyszło na jaw, że Popek oszukał zarówno Miśka, jak i Żuroma podając fałszywe informacje i nie mówiąc całej prawy.

Pomysłodawca akcji „Stop Pomówieniom” zapowiedział, że za kilka dni pojawi się ponad 30 minutowy film, w którym przedstawione będą wszystkie dowody przeciwko Pomidorowi.

Oszukałeś mnie w hotelu, oszukałeś Miśka na planie Asymetrii. Jesteś dla mnie frajerem tak samo jak Pomidor. Myślałem, że w tym hotelu powiedziałeś prawdę i tylko prawdę. No nie zachowałeś się elegancko i wszystko już na to wskazuje. Ja to wiedziałem już w 90% ale dałem Ci szanse. Tak samo Pomidor. Wszystko wkrótce ponad 30 minutowy film.

Popek Faja i Pomidor Faja ( 30.06.2020 ) The End Sagi między 3, a 10 tym lipca

Popek Faja i Pomidor Faja ( 30.06.2020 ) The End Sagi między 3, a 10 tym lipcaWięcej informacji na faktach już w tym tygodniu, powstanie jeden materiał 30 – 45 minutowy który pokaże całą tą sprawę od samego początku do końca. Pozdrawiam Normalnych Ludzi z Zasadami i przepraszam jedynie, że tak długo czekaliscie, ale poznawanie prawdy do końca wraz z istotnymi szczegółami zajmuje czasami trochę czasu, więc chciałem uczciwie i rzetelnie podejść do tematu.Subskrybuj kanał PomówieniTV:www.youtube.com/pomowienitvPolub nas na Facebook'u: www.facebook.com/StopPomowieniom

Publiée par Akcja Stop Pomówieniom sur Mardi 30 juin 2020

Źródło: Facebook Stop Pomówieniom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here