fot. Screenshot

W sieci pojawiło się nagranie z napadu na sklep spożywczy. Do zdarzenia doszło 17 czerwca, jednak dopiero teraz film trafił do sieci. W nocy do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna w pomarańczowej koszulce, który był uzbrojony w nóż.

Po wejściu do środka lokalu mężczyzna wszedł za kasę, z kieszeni wyciągnął nóż. Zagroził pracownikowi, aby oddał mu całą gotówkę. Napastnikowi tym razem się nie udało. Dzielny sprzedawca postanowił interweniować i wyrwać bandziorowi nóż. W wyniku szamotaniny udało mu się wydostać zza lady, jednak obaj mężczyźni cały czas byli w klinczu. Pracownik improwizował, złapał za szklane butelki z piwem i zaczął okładać nimi napastnika. Cztery butelki rozbiły się na jego głowie! Osoby komentujące zdarzenie są pod wrażeniem z jaką wielką siłą uderzał pracownik, skoro bez problemu szklane butelki pękały na głowie bandziora.

Po całej sytuacji napastnik oberwał jeszcze kijem. Próbował wydostać się ze sklepu, jednak szybko upadł na ziemię. Zapewne teraz czeka go długa rehabilitacja, ponieważ rozbite szkło z pewnością pocięło jego twarz.

Źródło: reddit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here