fot. FOX Carolina

Mężczyzna z Karoliny Północnej został aresztowany za zastrzelenie 7-letniej dziewczynki we wtorek, trzy godziny po tym, jak opuścił mury więzienia.

Jak podaje dziennik New York Post, napastnik to 26-letni Shaquille Marshon Francis. Śmiertelnie postrzelił 7-letnią Aaliyah Norris, gdy dziewczynka była w samochodzie. Do tragicznej sytuacji doszło w Forest City. Dziewczynka została postrzelona w głowę.

Aaliyah w stanie krytycznym została zabrana do szpitala, jednak jej stan był tak ciężki, że dziewczynka zmarła 2 dni później.

26-latek usłyszał zarzuty – napadu z bronią w ręku oraz zadania ciężkich obrażeń z zamiarem zabicia. Ostatni zarzut zamieniono na morderstwo po tym, jak dziewczynka zmarła w szpitalu.

Szef policji w Forest City Chris LeRoy powiedział w komunikacie, że Francis został zwolniony z więzienia we wtorek na trzy godziny przed zastrzeleniem Aaliyah.

fot. NTD.com

Szkoła, do której uczęszczała Aaliyah, opłakuje śmierć dziewczynki, opublikowany został post na Facebooku z oświadczeniem: Jesteśmy niezwykle zasmuceni utratą jednej z naszych uczennic, Aaliyah Norris. Proszę, módlcie się za jej rodzinę i przyjaciół„.

Źródło: New York Post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here