Fot. Screenshot/TikTok

Zdarzenie miało miejsce na plaży w Seattle w stanie Waszyngton. Moment makabrycznego odkrycia został udostępniony na TikToku i może je zobaczyć każdy.

Jak wyjaśniła autorka nagrania, bawiła się ze znajomymi w randonauting. Polega on na generowaniu losowych współrzędnych, które można później odwiedzić, a znaleziskiem pochwalić się w mediach społecznościowych.

Kiedy grupa odnalazła walizkę, wszyscy śmiali się i mieli nadzieję, że w środku może uda im się znaleźć jakieś pieniądze.

Szybko okazało się, że z torby wydobywa się bardzo nieprzyjemny zapach, który nasilił się, kiedy jedna z dziewczyn rozpięła zamek od walizki.

Nastolatki zaczęły podejrzewać, że w środku mogą znajdować się zwłoki, w związku z czym po chwili wezwano na miejsce policję.

Jak przekazał portal „MailOnline” śledczy potwierdzili, że w środku znajduje się ciało. Policja wszczęła postępowanie i ruszyły poszukiwania podobnych walizek w całej okolicy.

Odnaleziono jeszcze jedną torbę, a w niej kolejne zwłoki. Ciała zostaną poddane analizie, aktualnie trwa ustalanie tożsamości ofiar.

@ughhenry

Something traumatic happened that changed my life checkkkk 😐🥺 @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington

♬ Creepy, scary, horror, synth, tension – Sound Production Gin

Źródło: MailOnline

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here