Fot. Popek na ważeniu przed KSW, materiały prasowe

Paweł Mikołajuw niemal dwa lata od ostatniego starcia oświadczył, że powraca do walk i podpisał kontrakt z kolejną organizacją.

Popek walczył dla KSW w latach 2016-2018. Zawodnik stoczył cztery głośne pojedynki, przynosząc tym ogromne zyski z transmisji PPV.

Fighter zadebiutował walką z Mariuszem Pudzianowskim. Kolejne starcie wygrał z Robertem Burneiką. Po dwóch kolejnych porażkach z Tomaszem Oświecińskim i Erkiem Junem, Mikołajuw zapowiedział przejście na emeryturę.

Niedawno Popek w rozmowie z Jerzym Wrońskim dla kanału „Trenuj z Jurasem” powiedział: – Powolutku zaczynam działać. Już miałem się nie pokazać na ringu, ale jestem zawodowym fighterem. 

Wielu fanów podejrzewało, że zawodnik powróci do KSW. Jak się jednak okazało raper podpisał kontrakt z Fame MMA. Póki co nie znamy jego przeciwnika, taka informacja powinna pojawić się w najbliższych tygodniach.

Mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z FAME’em. Już niedługo zobaczycie moją walkę w FAME’ie. Zawodowy freak fighter powrócił. – powiedział Popek.

View this post on Instagram

#mma #freakfight #idzienowe #welcome

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

Źródło: Twitter, MMARocks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here