Wczoraj odbyła się gala Krwawy Sport 1. Podczas tego wydarzenia mogliśmy zobaczyć walki MMA, K1 w małych rękawicach oraz turniej K1 na gołe pięści.

Na gali zawalczyli między innymi sportowcy, którzy reprezentują takie klubu jak Elana Toruń, GKS Tychy, ŁKS Łódź, Pogoń Lębork. Sportowcy z Torunia i Tych przegrali swoje walki. Przed galą doszło do starcia, kibice Lechii Gdańsk w około 60 osób przegonili kilku kibiców z Elany Toruń. Jak relacjonuje serwis StadionowiOprawcy.net – „Po niemałym zamieszaniu Lechia wycofuje się na jedną z ulic, gdzie dojeżdżają posiłki z Torunia. Doszło ponownego spotkania doszło na ulicy. Torunianie mieli ze sobą sprzęt sportowy, który mocno poranił Gdańszczan tym samym nie pozostawiając im więcej argumentów do kontynuowania rozmów.

W wyniku walki dość mocno oberwało się jednej ze stron.

Jeden z organizatorów Artur Smarzyński udzielił wywiadu po gali dla portalu MMAFists.pl – „Musieliśmy przesunąć event, mieliśmy incydent, nie będę tego ukrywał. Ja jestem chłopakiem, który zna ulice, zna te porachunki. Wpadła jedna ekipa kibicowska, wpadła druga, no i musieliśmy przesunąć troszeczkę galę.”

Źródło: StadionowiOprawcy.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here