fot. YouTube

Od kilku tygodni możemy zaobserwować coraz większą aktywność Popka Monstera (MMA 3-4), który w mediach społecznościowych co jakiś czas publikuje filmiki ze swoich treningów. Tym razem raper postanowił zdradzić trochę więcej.

Podczas wspólnego treningu z Jerzym „Jurasem” Wrońskim, Popek zdradził, że wkrótce powróci! „Powolutku zaczynam działać. Bruce Lee is back… Już miałem się nie pokazać na ringu, ale jestem zawodowym fighterem. Jakby mnie zatrzymała policja i zapytała czym się zajmuje, powiedziałbym, że remiksuje remiksy, ale w w świecie sztuk walk, Bruce Lee is back, czyli zawodowy freak fighter.” Oprócz tego Popek wrzucił zdjęcie na Instagramie z „Jurasem”, gdzie zaznaczył – „Nie ma opie**alania, forma sama się nie zrobi!”

23 grudnia 2017, Popek stoczył walkę z Tomaszem Oświecińskim, z którym przegrał w drugiej rundzie. Jego ostatnia na walka, która miała miejsce 6 października 2018 na KSW 45: The Return to Wembley również zakończyła się porażką. Na KSW 45 stoczył pojedynek z zawodnikiem z Bośni – Erko Junem.

Erko Jun wygrał walkę w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Niewykluczone, że Popek Monster zawalczy dla organizacji FAME MMA. Szczegóły na temat kolejnej walki poznamy prawdopodobnie w najbliższych tygodniach.

Źródło: YouTube / Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here