fot. Screenshot KSW

Artur Szpilka udzielił wywiadu dla portalu MMA.pl. „Szpila” opowiedział między innymi o swojej kontuzji po walce z Radczenko, czy też opinii komentatorów stacji TVP w trakcie jego ostatniej walki. Dziennikarz nawiązał do ostatnich doniesieniach na temat powrotu Tomasza Oświecińskiego do MMA.

Co byś powiedział na zestawienie Artur Szpilka – Tomasz Oświeciński? Ten pojedynek na pewno by się sprzedał, mieliście incydenty w klatce, gdzie wbiegłeś i chciałeś wyjaśnić pewne rzeczy„.

Szpilka komentuje – „Wiesz co, na początku tak sobie myślałem… z przyjemnością mógłbym mu mordę obić – tak Ci powiem. Nie wiem, nawet się nad tym nie zastanawiałem. Ja bym go nazwał po swojemu, tego osobnika, ale nie chce personalnie się odnosić do tej osoby. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Mówię o całokształcie.”

Szpilka zapytany o znajomość z Krystianem „Tyson” Kuźmą, który jest kibicem Elany Toruń odpowiedział, że znają się „ze środowiska, wiadomo jak to wszystko wygląda, w środowisku chuliganów, zawodników, którzy gdzieś tam walczą – każdy z każdym się zna”.

Następnie bokser skomentował, że cieszy się z faktu, że z tego środowiska może przenieść się w ten sport. – „Dla mnie to głupie z perspektywy czasu mecze, wyjazdy na mecze, bicie się za kluby, które dzisiaj tak na prawdę nie mają żadnych wartości. Nie mówię o klubie, czy tam o pieniądzach tylko o ludziach, którzy tam są. Na dziesięciu chłopaków (teoretycznie mówię) pokazuje charakternych, to osiem kurew, dwóch zostanie okej. Dlatego mówię, sam to gdzieś przeżyłem, zobaczyłem, że to nie wygląda tak jak w coś co wierzę.„.

Przypomnijmy, że do spięcia między Szpilką, a Oświecińskim doszło na gali KSW. „Strachu” zapowiedział, że chciałby stoczyć z nim kolejną walkę i wywołał boksera do oktagonu. Kilka sekund po awanturze w klatce Szpila zapytany, dlaczego jest taki cięty na Oświecińskiego krótko odpowiedział – „Wiadomo z jakich względów, no i wszystko.”

Źródło: MMA.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here