Fot. aresztowany mężczyzna, policja

Na 3 miesiące trafił do aresztu 67-letni mężczyzna, który dopuścił się gwałtu na kobiecie wynajmującej od niego lokal mieszkalny w Częstochowie. Po tym jak 45-latka nie miała pieniędzy, by zapłacić za najem mieszkania, mężczyzna siłą zmusił ją do obcowania płciowego. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi teraz w areszcie.

Policjanci z komisariatu I w Częstochowie zatrzymali 67-letniego mieszkańca miasta, który wynajmował lokal mieszkalny 45-letniej kobiecie.

W ubiegły wtorek, 9 czerwca br., mężczyzna przyszedł do wynajmowanego przez nią lokalu celem rozliczenia opłat. Gdy dowiedział się, że wynajmująca nie ma pieniędzy, przemocą zmusił ją do obcowania płciowego.

Roztrzęsiona kobieta poczekała na swojego partnera i razem przyszli na policję – wyjaśnia asp. Sabina Chyra-Giereś z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

67-latek nie widział w swoim zachowaniu nic złego. Podczas zatrzymania twierdził, że nic się nie stało, po prostu odebrał zapłatę w naturze. Innego zdania byli śledczy i sąd, który zdecydował, że najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here