Fot. Marcin Najman, mat. prasowe

Szef Fame MMA Krzysztof Rozpara w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził datę gali, nie wiadomo jednak gdzie ona się odbędzie. Wszystko zależy od tego jakie obostrzenia będą nadal obowiązywały.

Jeżeli sytuacja pozwoli, to będziemy chcieli zaprosić nawet kilkuset widzów i dobierzemy sobie pod to obiekt. Zawsze jest opcja, by zrobić galę FAME MMA 7 w studio. – powiedział Rozpara cytowany przez SE.pl

Na kolejnej gali swój pojedynek ma stoczyć Marcin Najman. Nie wiadomo jeszcze jednak, kto będzie jego przeciwnikiem. Ostatni raz zawodnik walczył na Fame MMA 6 z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem, który zakończył walkę już w pierwszej rundzie.

Po przegranej Najman zapowiedział, że kończy karierę, ale przed nim jeszcze ostatnia, pożegnalna walka. Na starcie z „El Testosteronem” jest wiele chętnych, jednak wciąż nie wiadomo kto stanie z nim do pojedynku.

O nadchodzącej gali wiadomo, że odbędzie się 22 sierpnia. Poznaliśmy już także dwie pary, które staną do walki.

Rewanżowy pojedynek stoczą Adrian Polak i Amadeusz Ferrari. Zawodnicy bili się już na Fame MMA 4, kiedy to starcie wygrał Polak.

Kolejna para odbędzie również walkę rewanżową. Na Fame MMA 3 Kamil Hassan zmierzył się już z Maksymilianem „Wiewiórą” Wiewiórką, który to wygrał pojedynek.

Źródło: Super Express

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here