fot. Materiały prasowe

O wielkim powrocie Mike Tyson’a możemy usłyszeć od dobrych kilku tygodni. 53-letni bokser publikuje w mediach społecznościowych kolejne materiały ze swoich treningów. Jak już informowaliśmy jakiś czas temu „Żelazny Mike” po zapowiedzi powrotu do ringu dostał oferty od różnych organizacji na całym świecie.

Jedną z nich jest popularna organizacja Bare Knuckle FC, która zaproponowała Tysonowi starcie z legendą Mieszanych Sztuk Walki – Wanderleiem Silvą. Za walkę na gołe pięści Tyson miał dostać 18 milionów dolarów! Z obrotu sprawy z pewnością nie będzie zadowolony Silva, który za walkę z Tysonem miał otrzymać 9 milionów dolarów.

Organizacja Bare Knuckle FC zakontraktowała również kilka tygodni temu byłego mistrza świata w wadze ciężkiej – Shannona Briggsa (60-6-1).

W rozmowie z portalem „Globo”, trener „Żelaznego Mike’a” – 53-letni Rafael Cordeiro powiedział krótko – „Tyson wróci tylko do normalnej formuły bokserskiej, nic innego go nie interesuje„.

W mediach pojawiają się informacje, że rywalem Tysona będzie wielokrotny mistrz świata w wadze ciężkiej i juniorciężkiej, zdobywca brązowego medalu olimpijskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku – utalentowany Evander Holyfield.

Mike Tyson pojawił się również wczoraj na wspólnym treningu z zawodnikiem UFC – Henry Cejudo.

Tyson zapowiedział, że pieniądze, które uda mu się uzyskać z najbliższej walki przeznaczy na cele charytatywne.

Źródło: bokser.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here