fot. Facebook

W nocy z piątku na sobotę kibice Wisły Kraków napadli i dotkliwie ranili mężczyznę związanego ze środowiskiem pseudokibiców Cracovii. Zaatakowali go najprawdopodobniej maczetami. – informuje tvn24.pl. Zdjęcie, które opisano „Młoda Ferajna Hooligans” sami opublikowali w mediach społecznościowych.

„Jak dowiedział się portal tvn24.pl, do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

MŁODA FER𝔸𝕁NA HOOLIGANS !!!

Publiée par 𝖂𝖎𝖘𝖑𝖆 𝕹𝖔𝖜𝖆 𝕳𝖚𝖙𝖆 sur Vendredi 5 juin 2020

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Kobierzyńskiej leży ranny mężczyzna. Na miejscu okazało się, że potrzebuje natychmiastowej pomocy lekarskiej. Pogotowie zabrało go do szpitala między innymi z ciężkimi ranami nogi, zadanymi ostrym narzędziem.” – informuje tvn24.pl

fot. Facebook / Młoda Ferajna

Portal tvn24.pl uzyskał informacje, że mężczyzna, którego zaatakowali kibice „Młodej Ferajny” przy ulicy Kobierzyńskiej w przeszłości był skazany za udział w bójce przed Multikinem. 24 września 2012 roku w wyniku starcia grup pseudokibiców zginął wtedy 32-letni Dariusz D. ps. Dziekan.

Poszkodowany kibic Cracovii przebywa aktualnie w szpitalu. Odmówił współpracy z policją, stwierdził, że nie chce ścigania sprawców ataku ani nie ma nic do powiedzenia na temat jego okoliczności.

Źródło: tvn24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here