fot. Screenshot

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Misiek z Nadarzyna odniósł się do zarzutów, jakie wystosował wobec Popka i Pomidora raper Małolat K2.

Dzisiaj odbyło się spotkanie Żuroma z akcji Stop Pomówieniom z Popkiem i Miśkiem. Popek Monster przyznał się do kłamstwa!

Według Nas, wszystko wreszcie zostało powiedziane w tym filmiku. Pomidor oszukał wszystkich i ch*j wbity w niego, za tak podłe zachowanie! Paweł zrobił bardzo źle, ale to go uważamy nie przekreśla, bo kto z Nas nie popełnia błędów, nikomu krzywdy nie zrobił, chciał wrócić do Polski, pomógł Pomidorowi, by ten nie został kaleką i miał „słabość do niego „, jako kumpla od tylu lat z kultowego zespołu „Firma”. Zawarli jako wspólnicy zdrowy układ : Ja Cię wyciągam z kłopotów, płace 100 tyś za twoje długi + nagrywamy wspólna płytę, byś miał na życie, rodzinę i wychodził na prostą, po swoich zadłużeniach, ty Pomidor pozwalasz mi iść na samoukaranie, wracam do Polski, do rodziny i razem z Gangiem Albanii zarabiam gigantyczne pieniądze na : Koncertach/Płytach/Produktach Reklamowych ITD ITD. Wiec tak w dużym skrócie wyglądała ta historia.” – czytamy w opisie filmu.

Nie możemy podać pseudonimów, imion z nazwiskami, miejsc spotkań, telefonów, rozmów z ludźmi z całej Polski/Anglii/Irlandii/Holandii/Belgii z którymi rozmawialiśmy o tej sprawie, z wiadomych względów. Nie chcą oficjalnie się pokazywać bo trzymają BHP, a Ja z Miśkiem działamy w 100 % legalnie, prowadzimy Stop Pomówieniom / Stop Konfidentom i nagłaśniamy patologie pomówień i skazywaniu ludzi na tej podstawie = więc nikt Nam nie zarzuci, że nie działamy dla dobra wszystkim Ludzi. Temat Uważamy Za Zakończony. Pozdrawiamy Normalnych.”.

Wypowiedź Popka i rozmowa z Miśkiem i Żuromem poniżej:

Mamy 4 czerwca i chciałem wam w końcu powiedzieć, bo mam już tego dość, moją całą historię powrotu do Polski i całą aferę ze mną i z Pomidorem. Gang Albanii okazał się wielkim sukcesem, mój powrót do Polski okazał się możliwy. Zapytałem się mojego wspólasa, czy pozwoli mi wrócić, bo i tak się na nas ro***ał. Czy pozwoli mi wrócić, bo jest możliwość, że jak wrócę na samoukaranie, to wyjdę i nie będę musiał siedzieć. Pomidor się nie zgodził. Pół roku później dzwoni do mnie telefon i Pomidor prosi mnie, na****ają go w lesie, jakaś ekipa, i mi mówi żebym mu pomógł i tak dalej. Powiedziałem, że pomogę, w zamian za to, że da mi zielone światło, żeby wrócić do Polski na samoukaranie. Mówię: „Pomidor, ja cię z tego lasu wyprowadzę, pod jednym warunkiem – pozwolisz mi wrócić do Polski”. Powiedział, że tak. Podziękował, że go wyciągnąłem z lasu, że mu tylko jednego zęba w****li. I ja wróciłem do Polski.

Minęło trochę czasu i Pomidor zaczyna wyzywać mnie od konfidentów. Co ja zrobiłem? Mogę sobie zarzucić, że nie opowiedziałem tej historii wtedy. Wziąłem ze sobą 100 tysięcy złotych, pojechałem do niego, dałem mu te pieniądze, żeby mu zamknąć mordę. I od tamtej pory zaczęły dziać się cuda – mówi Popek w rozmowie z Żuromem [transkrypcja cgm.pl]

Popek przyznał, że chroniąc Pomidora okłamał między innymi Żuroma i Miśka!

Popek dodał – To był mój ziomek, poza tym dał mi to zielone światło na powrót do Polski. Ale później słyszę od Kaliego, żebym do niego zadzwonił, bo Pomidor opowiada, że go wyzywam i że go sprzedałem. Ch** z niego, nie wspólas, bo jeżeli dał mi zielone światło, a później mnie obgadywał, że się na niego ro***łem, ja biorę te 100 koła i jadę do niego, a on dalej opowiada te farmazony, to niech wy***ala i tyle – komentuje Popek.

Misiek z Nadarzyna komentuje„Witam, słuchajcie ja zacznę od tego, że wypowiem się na kilka tematów, o które chłopaki się pytali. Ja nie podnosiłem Popka, ani go nie chowałem. Wyraziłem swoje zdanie co widziałem i co Popek mi powiedział. Dopiero dzisiaj Popek powiedział prawdę. Powinien dostać w zęby. Jestem poważnym chłopakiem, który chciał mu pomóc.” Cała wypowiedź i rozmowa poniżej.

Pomidor odniósł się do całej sytuacji:

„Od ludzi dla ludzi
Siema Ludzie Jestem Człowiekiem Mam Prawo się Bronić poto Są Zasady Żeby Logicznie Człowiek Mógł Wyjść z Twarzą w Każdej Sytuacji Byłem za granicą i Nikogo nie Sprzedałem Misiek Nie mam nawyku Mówić na telefonach czy mnie ktoś zabrał do lasu i kto bo wszystko może być słuchanie nie wiem czy to Popek nie nasłał na mnie bandziorów był Płakał Mi na kolanach że Chcą Porwać Mu Julkę
Nie ważne czy pieniądze dał mi czy Oddał za mnie dług
Ja też Mam Dzieci i miałem zamiar do Nich wrócić pod Dach tyle
Ludzie w Polskich Więzieniach nie Pozwolą za takie Wolnościowe cyrki mnie schować będę w Polskim Kryminale o Wszystkim Ludziom Powiem i kończę te internetowe afery
Z Ludźmi Mam Kontakt Bo jestem Człowiekiem i Będę
Broniłem Wspólnika Dwa Lata teraz Liczy się Moja Twarz i Spokój Rodziny
Niech Nikt nie pruje do mnie poza Gronem Ludzi w Kryminale z Którymi Zawsze Siedzę na Ogólnym
I To się Nigdy Nie Zmieni
Pozdro Dla Ludzi „

Od ludzi dla ludzi Siema Ludzie Jestem Człowiekiem Mam Prawo się Bronić poto Są Zasady Żeby Logicznie Człowiek Mógł…

Publiée par Pomidor sur Jeudi 4 juin 2020

Źródło: cgm.pl / Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here