fot. Materiały prasowe / Popek i Pomidor

Pomidor szybko postanowił odpowiedzieć na zarzuty, które zostały wystosowane wobec niego w trakcie dzisiejszej transmisji na kanale Stop Pomówieniom. O co chodzi w całej akcji? Poniżej wszystkie informacje i nagranie.

Byłem za granicą i nikogo nie sprzedałem. Misiek, nie mam nawyku mówić na telefonach czy mnie ktoś i kto zabrał do lasu, bo wszystko może być podsłuchiwane. Nie wiem, czy to Popek nie nasłał na mnie bandziorów. Płakał mi na kolanach, że chcą mu porwać Julkę. Nie ważne czy pieniądze oddał mi czy spłacił za mnie dług. Ja też mam dzieci i miałem zamiar do nich wrócić.

 Ludzie w polskich więzieniach nie pozwolą schować mnie za takie wolnościowe cyrki. Będę w polskim kryminale, to o wszystkim ludziom powiem i kończę te internetowe afery. Broniłem wspólnika dwa lata, teraz liczy się moja twarz i spokój rodziny. Niech nikt nie pruje do mnie poza gronem Ludzi w Kryminale z którymi zawsze siedzę na ogólnym. I to się nigdy nie zmieni.  – napisał raper Pomidor na Facebooku.

Od ludzi dla ludzi Siema Ludzie Jestem Człowiekiem Mam Prawo się Bronić poto Są Zasady Żeby Logicznie Człowiek Mógł…

Publiée par Pomidor sur Jeudi 4 juin 2020

Kilkadziesiąt minut później opublikował kolejny post, który został już usunięty: Czy jest taka paczka ludzi grypsujących którzy lubią porywać dzieci? Rodzina najważniejsza, ja słowo honoru, że dzieciaka nie pozwolę ruszyć, bo słowo to słowo!

W piątek Pomidor napisał kolejny post:

Do Wiadomości Ludzi

Jak Wiecie wczoraj Aktorzy Filmu a Symetria ogłosili oficjalnie że 'czopka popka” na Wolności nikt nie schowa ani nie schował Bo takie Decyzje Podejmują Ludzie w Kryminałach, a ze mnie chciano zrobić ofiarnego kozła rzucając jakimiś wirtualnymi chujami.. Takie, rzeczy niech dzieją się w ich filmie skoro już w to jak i w czopka zainwestowali.. Czego Nie Potwierdza Większa część Polski Od Rana Mam telefony z Polskich Zakładów Karnych, gdzie Ludzie z Zasadami Naprawdę tym Żyją, Oraz dużo Znanych Ludzi Będących na Wolności Nie Publikujących siebie w telewizji bo Życie Człowieka tego Zabrania,oraz rysowania Wizerunków Więziennych na potrzeby filmu.. Stop Pomówieniom i stop Konfidentom stwierdzili że papiery są ok i tylko o to Byli proszeni nie wiem poco obczernianie że jestem frajer skoro nie jestem a nazwy Waszych kanałów temu Zaprzeczają. Żurom w Rapie dawno się Skończyłeś Ty nie ja dlatego dlatego mów za siebie nie Wszystkich Misiek znałem popka i wstyd mi że Cię o to poprosił bo w Zakładach Karnych miałem wyjaśnione tylko 'czopek popek’ drugi raz podjoł za mnie decyzję pierw w prokuraturze teraz przed Ludźmi jeśli po filmie będzie skopany to proszę niech nie przyjeżdża przy Trójce Dzieci i Mojej Kobiecie na kolanach znowu płakać a Ludzie Dzwonią z Z.K. że itak nie będzie z nim w porządku.. Nie będę walczył z Ludźmi Bo nie jestem cwaniakiem.. Mam telefony że do polskiej puchy na wyrok który mam do odleżenia śmiało Położę się z Głową do Góry”

Do Wiadomości LudziJak Wiecie wczoraj AktorzyFilmu a Symetria ogłosili oficjalnie że 'czopka popka"na Wolności nikt…

Publiée par Pomidor sur Vendredi 5 juin 2020

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Misiek z Nadarzyna odniósł się do zarzutów, jakie wystosował wobec Popka i Pomidora raper Małolat K2.

Dzisiaj odbyło się spotkanie Żuroma z akcji Stop Pomówieniom z Popkiem i Miśkiem. Popek Monster przyznał się do kłamstwa!

Według Nas, wszystko wreszcie zostało powiedziane w tym filmiku. Pomidor oszukał wszystkich i ch*j wbity w niego, za tak podłe zachowanie! Paweł zrobił bardzo źle, ale to go uważamy nie przekreśla, bo kto z Nas nie popełnia błędów, nikomu krzywdy nie zrobił, chciał wrócić do Polski, pomógł Pomidorowi, by ten nie został kaleką i miał „słabość do niego „, jako kumpla od tylu lat z kultowego zespołu „Firma”. Zawarli jako wspólnicy zdrowy układ : Ja Cię wyciągam z kłopotów, płace 100 tyś za twoje długi + nagrywamy wspólna płytę, byś miał na życie, rodzinę i wychodził na prostą, po swoich zadłużeniach, ty Pomidor pozwalasz mi iść na samoukaranie, wracam do Polski, do rodziny i razem z Gangiem Albanii zarabiam gigantyczne pieniądze na : Koncertach/Płytach/Produktach Reklamowych ITD ITD. Wiec tak w dużym skrócie wyglądała ta historia.” – czytamy w opisie filmu.

Nie możemy podać pseudonimów, imion z nazwiskami, miejsc spotkań, telefonów, rozmów z ludźmi z całej Polski/Anglii/Irlandii/Holandii/Belgii z którymi rozmawialiśmy o tej sprawie, z wiadomych względów. Nie chcą oficjalnie się pokazywać bo trzymają BHP, a Ja z Miśkiem działamy w 100 % legalnie, prowadzimy Stop Pomówieniom / Stop Konfidentom i nagłaśniamy patologie pomówień i skazywaniu ludzi na tej podstawie = więc nikt Nam nie zarzuci, że nie działamy dla dobra wszystkim Ludzi. Temat Uważamy Za Zakończony. Pozdrawiamy Normalnych.”.

Wypowiedź Popka i rozmowa z Miśkiem i Żuromem poniżej:

Mamy 4 czerwca i chciałem wam w końcu powiedzieć, bo mam już tego dość, moją całą historię powrotu do Polski i całą aferę ze mną i z Pomidorem. Gang Albanii okazał się wielkim sukcesem, mój powrót do Polski okazał się możliwy. Zapytałem się mojego wspólasa, czy pozwoli mi wrócić, bo i tak się na nas ro***ał. Czy pozwoli mi wrócić, bo jest możliwość, że jak wrócę na samoukaranie, to wyjdę i nie będę musiał siedzieć. Pomidor się nie zgodził. Pół roku później dzwoni do mnie telefon i Pomidor prosi mnie, na****ają go w lesie, jakaś ekipa, i mi mówi żebym mu pomógł i tak dalej. Powiedziałem, że pomogę, w zamian za to, że da mi zielone światło, żeby wrócić do Polski na samoukaranie. Mówię: „Pomidor, ja cię z tego lasu wyprowadzę, pod jednym warunkiem – pozwolisz mi wrócić do Polski”. Powiedział, że tak. Podziękował, że go wyciągnąłem z lasu, że mu tylko jednego zęba w****li. I ja wróciłem do Polski.

Minęło trochę czasu i Pomidor zaczyna wyzywać mnie od konfidentów. Co ja zrobiłem? Mogę sobie zarzucić, że nie opowiedziałem tej historii wtedy. Wziąłem ze sobą 100 tysięcy złotych, pojechałem do niego, dałem mu te pieniądze, żeby mu zamknąć mordę. I od tamtej pory zaczęły dziać się cuda – mówi Popek w rozmowie z Żuromem [transkrypcja cgm.pl]

Popek przyznał, że chroniąc Pomidora okłamał między innymi Żuroma i Miśka!

Popek dodał – To był mój ziomek, poza tym dał mi to zielone światło na powrót do Polski. Ale później słyszę od Kaliego, żebym do niego zadzwonił, bo Pomidor opowiada, że go wyzywam i że go sprzedałem. Ch** z niego, nie wspólas, bo jeżeli dał mi zielone światło, a później mnie obgadywał, że się na niego ro***łem, ja biorę te 100 koła i jadę do niego, a on dalej opowiada te farmazony, to niech wy***ala i tyle – komentuje Popek.

Misiek z Nadarzyna komentuje„Witam, słuchajcie ja zacznę od tego, że wypowiem się na kilka tematów, o które chłopaki się pytali. Ja nie podnosiłem Popka, ani go nie chowałem. Wyraziłem swoje zdanie co widziałem i co Popek mi powiedział. Dopiero dzisiaj Popek powiedział prawdę. Powinien dostać w zęby. Jestem poważnym chłopakiem, który chciał mu pomóc.” Cała wypowiedź i rozmowa poniżej.

Źródło: cgm.pl / Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here