Fot. Screenshot

Marcin Najman wpadł w kolejny konflikt. Tym razem z byłym mistrzem Europy w boksie, a obecnie komentatorem Grzegorzem Proksą. Proksa to były mistrz Europy w wadze średniej. W 2012 roku walczył między innymi z Gennadiy Golovkinem.

„El Testosteron” opublikował nagranie, na którym komentuje fakt, że gale organizowane przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego – MB Promotions i Tymex Boxing Promotion będą transmitowane na kanale TVP Sport. Sportowiec zarzucił dziennikarzom, że są jak chorągiewki. Skomentował również, że przechodzą z Polsatu do TVP Sport tylko dla pieniędzy, a nie są wdzięczni macierzystej stacji. Na wypowiedź Najmana odpowiedział właśnie Grzegorz Proksa – aktualnie komentator sportowy.

Proksa i Najman rozpoczęli następnie rozmowę prywatną. Po czym były bokser napisał:

Zdobyłem numer włóczęgi… poinformowałem go prywatnie p konsekwencjach tej być może niezrozumiałej dla tego małego człowieka sytuacji… odczytał… zesral się… w obecnej sytuacji zbiera soe na odwge … dajmy chłopu sznase… przecież każdy z Nas może się mylić

Pan Marcin odpisał mi do łachy cwelu w prywatnej wiadomościi… informacyjnie … zaczynam procedurę 🙂 szmata, kurwa i cwel… dodatkowo… pizda nie ojciec…” – Dodał następnie Proksa.

W odpowiedzi otrzymaliśmy dwa nagrania od Marcina Najmana, które również pojawiły się na Twitterze. „El Testosteron” wyzywa byłego boksera od fajanisarzy i mówi, że czeka na niego przed swoim domem.

Osiem razy ci adres wysyłałem” – mówi Marcin Najman.

„Ten fajansiarz Proksa napisał właśnie na Twitterze, że jest u mnie pod domem. No właśnie czekam na niego od rana, bo się zapowiada i dojechać nie może. Co ty pieprzysz, gdzie Ty kur**a jesteś?” – mówi w nagraniu Najman.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here