Fot. Screenshot

Marcin Najman wpadł w kolejny konflikt. Tym razem z byłym mistrzem Europy w boksie, a obecnie komentatorem Grzegorzem Proksą. Proksa to były mistrz Europy w wadze średniej. W 2012 roku walczył między innymi z Gennadiy Golovkinem.

„El Testosteron” opublikował nagranie, na którym komentuje fakt, że gale organizowane przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego – MB Promotions i Tymex Boxing Promotion będą transmitowane na kanale TVP Sport. Sportowiec zarzucił dziennikarzom, że są jak chorągiewki. Skomentował również, że przechodzą z Polsatu do TVP Sport tylko dla pieniędzy, a nie są wdzięczni macierzystej stacji. Na wypowiedź Najmana odpowiedział właśnie Grzegorz Proksa – aktualnie komentator sportowy.

Proksa i Najman rozpoczęli następnie rozmowę prywatną. Po czym były bokser napisał:

Zdobyłem numer włóczęgi… poinformowałem go prywatnie p konsekwencjach tej być może niezrozumiałej dla tego małego człowieka sytuacji… odczytał… zesral się… w obecnej sytuacji zbiera soe na odwge … dajmy chłopu sznase… przecież każdy z Nas może się mylić

Pan Marcin odpisał mi do łachy cwelu w prywatnej wiadomościi… informacyjnie … zaczynam procedurę 🙂 szmata, kurwa i cwel… dodatkowo… pizda nie ojciec…” – Dodał następnie Proksa.

W odpowiedzi otrzymaliśmy dwa nagrania od Marcina Najmana, które również pojawiły się na Twitterze. „El Testosteron” wyzywa byłego boksera od fajanisarzy i mówi, że czeka na niego przed swoim domem.

Osiem razy ci adres wysyłałem” – mówi Marcin Najman.

„Ten fajansiarz Proksa napisał właśnie na Twitterze, że jest u mnie pod domem. No właśnie czekam na niego od rana, bo się zapowiada i dojechać nie może. Co ty pieprzysz, gdzie Ty kur**a jesteś?” – mówi w nagraniu Najman.

Źródło: Twitter

1 KOMENTARZ

  1. Najman teraz bedziesz kazdego zaczepial zeby zrobi wokol siebie kolejny szum i zarobic kase? Chlopie nic nie zdobyles z nikim konkretnym nigdy nie wygrales ale caly czas sie do wszystkich sapiesz i szukasz kolejnego guza. Chlopie wez sie za normalna robote bo do sportow walki to Ty wogole sie nie nadajesz. Jestes zwykla krzyczaca pizd….ą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here