fot. Screenshot

Protesty po śmierci Afroamerykanina – Georga Floyda przerodziły się w istny chaos. Jak na razie nie widać żadnej poprawy na ulicach, a wręcz przeciwnie – jest coraz gorzej. Wczoraj pisaliśmy między innymi o grupach przestępczych i zorganizowanych złodziejach, którzy rabują dosłownie wszystko co się da. Służby nie są w stanie zapanować nad tym co dzieje się na ulicach miast, tym bardziej na ich obrzeżach.

Pojawiły się kolejne niepokojące nagrania, tym razem na ulicach miasta Buffalo jeden z „protestujących” wjechał samochodem w uzbrojonych policjantów i żołnierzy! Przejechał po kilku z nich, w ciężkim stanie trafili do szpitala.

Policja stanu Nowy Jork poinformowała we wtorek rano, że jeden z żołnierzy ma pękniętą miednicę i złamaną nogę. Według policji stanowej drugi żołnierz i policjant z Buffalo zostali mocno poturbowani, jednak obrażenia nie zagrażały ich życiu. Odnieśli obrażenia dłoni i nadgarstka i zostali zwolnieni ze szpitala.

Żołnierze od razu rozpoczęli ostrzał pojazdu, który zatrzymał się po kilkuset metrach. W samochodzie jechało dwóch mężczyzn, jeden z nich jak się okazało po zatrzymaniu miał ranę postrzałową. Przestępcy zostali najpierw przewiezieni do szpitala, następnie trafili do aresztu.

Źródło: spectrumlocalnews.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here