Fot. Screenshot

W zeszły wtorek doszło do napadu, po wypłaceniu pieniędzy z bankomatu kobieta została zaatakowana przez czekających złodziei.

Do zdarzenia doszło w Huouston, okradziona została klienta banku Wallis State Bank przy ulicy Road 1960.

Kobieta podjechała swoim samochodem i podeszła do bankomatu. Niedaleko swoje auto zatrzymali także złodzieje. Kiedy ofiara wypłaciła 75 tysięcy dolarów i schowała je do torebki, z samochodu wyskoczył jeden z napastników.

Rabuś próbował wyrwać torebkę i uciec z miejsca zdarzenia, jednak kobieta nie zamierzała tak łatwo się poddać i zaczęła z nim walczyć. Napastnika próbował zatrzymać także pracownik banku, który niezwłocznie wybiegł pomóc ofierze.

Następnie do akcji wkracza kolejny ze złodziei, który podjeżdża pod bank innym samochodem, prawdopodobnie przygotowanym do ucieczki. Zaczyna on bić pracownika placówki i kobietę.

Po chwili wraca do auta i jadąc na wstecznym biegu najeżdża autem na kobietę, po czym jego partner może spokojnie chwycić torebkę, wtedy kierowca odjeżdża przed siebie.

Jak poinformował biuro szeryfa hrabstwa Harris, śledczy są pewni, że rabusie współpracowali z osobą zatrudnioną w banku. Funkcjonariusz Mark Herman przekazał, że tego samego dnia schwytano już trzech podejrzanych, ale trzeba zdobyć kolejne nakazy aresztowania, gdyż w sprawie występuje więcej podejrzanych.

Źródło: LeakReality.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here