Fot. Screenshot

Dzień po tym jak Patricia Ripley usłyszała zarzuty, w sieci pojawiło się szokujące nagranie, które potwierdza jej winę.

Kilka dni temu kobieta próbowała zamordować swoje dziecko wrzucając je do wody. Ripley podeszła ze swoim chorym synem do stawu i po chwili wepchnęła go do wody.

Kobieta niezwłocznie uciekła, jednak całe zdarzenie zauważył świadek, którzy zatrzymał Ripley i ruszył na ratunek tonącemu chłopcu.

Około godzinę później podejrzana dokonała ponownej próby zamordowania Alejandro. Tym razem w kanale i bez żadnych świadków. Kobieta wepchnęła chorego autyzm chłopaka do wody, któremu nie udało się już wypłynąć.

Po dokonanej zbrodni kobieta zadzwoniła na policje i zgłosiła, że dwóch czarnoskórych mężczyzn porwało jej syna, kiedy była z nim na spacerze.

Nagranie ukazujące próbę utopienia chłopaka będzie jednym z kluczowych dowodów w procesie, który toczy się przeciwko Patrici Ripley. Kobieta została oskarżona próbę morderstwa i morderstwo pierwszego stopnia.

Śledczy podejrzewają, że 45-letnia matka nie chciała już dłużej opiekować się swoim chorym synem i postanowiła go utopić, przyjmując, że jest to jedyne wyjście z tej sytuacji.

Źródło: LiveLeak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here