Fot. Screenshot

„El Testosteron” od czasu ostatniej przegranej na gali Fame MMA nie daje o sobie zapomnieć. Przed nim ostatnia walka w karierze, a w międzyczasie staje się gwiazdą mediów społecznościowych.

Zawodnik jest m.in. w ciągłym konflikcie z Tomaszem Adamkiem i Andrzejem Fonfarą. Niedawno założył swój kanał „W ringu z Najmanem”, a nawet nagrał hot16challenge.

Tym razem „El Testosteron” przypomniał o starciu, jakie miało miejsce 9 lat temu. Mimo, że zawodnik walczył głównie w MMA, jak się okazuje stoczył także sparing na gołe pięści z gwiazdą UFC.

Holender Alistair Overeem cały czas walczy dla organizacji Ultimate Fighting Championship. Na ostatniej gali 16 maja pokonał swojego przeciwnika Walta Harrisa.

Marcin Najman i Overeem odbyli pokazowy sparing na gołe pięści w trakcie seminarium w Częstochowie, które miało miejsce 10 lipca 2011 roku.

O wydarzenia „El Testosteron” przypomniał na swoim Twitterze, udostępniając nagranie, które skomentował – Teraz modne walki na gołe pięści ile to już lat temu z Alister Overeem robiliśmy pod to grunt

Źródło: Twitter, Interia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here