Fot. Screenshot

W niedziele w południowej części Moskwy doszło do strzelaniny, która trwała około 20 minut. Jak twierdzą świadkowie sprawcy po prostu przyjechali na parking i zaczęli do siebie strzelać.

O całym zajściu jako jeden z pierwszych poinformował świadek Aleksiej, który rozmawiał z rosyjską agencją informacyjną TASS. Mężczyzna przekazał, że do wymiany ognia doszło na parkingu przy kompleksie mieszkaniowym Jasny przy autostradzie Kaszirskoje.

Jak twierdził Aleksiej przestępcy przyjechali i bez wcześniejszych rozmów zaczęli do siebie strzelać.

Inny świadek widział całe zajście z okna własnego samochodu. Mężczyzna powiedział, że sprawcy strzelaniny przyjechali autami zagranicznych marek, a następnie przenieśli się trochę dalej i kontynuowali wymianę ognia, która trwała około 20 minut.

Słyszałem trzaski, otworzyłem okno, zobaczyłem zagraniczne samochody. Z jednego wyszli mężczyźnie i zaczęli strzelać (…). Potem pojechali za róg i tam strzelanina trwała dalej – powiedział w rozmowie z TASS jeden ze świadków.

Policja na miejsce przyjechała około 10 minut po zakończeniu strzelaniny. Jak podają zagraniczne media w ręce funkcjonariuszy wpadły już cztery osoby. Zatrzymani pochodzą z miejscowości Orenburg leżącej na zachodzie Rosji.

W wyniku wymiany ognia ranny został tylko jeden mężczyzna, którego pocisk trafił w pośladek. Wobec schwytanych sprawców strzelaniny wszczęto postępowanie i przedstawiono im trzy zarzuty w tym próbę zabójstwa.

Źródło: o2.pl / LiveLeak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here