Screenshot

O godzinie 19:30 wystartowała druga edycja WOTORE, czyli organizacji, która jako pierwsza w Polsce zapoczątkowała legalne walki na gołe pięści. WOTORE II to ośmioosobowy turniej, zwycięzca zgarnia 50 tysięcy złotych. Oprócz tego odbędą się 3 super walki. W jednym z pojedynków, pierwszy raz w historii na gołe pięści zawalczą kobiety!

Co o całej otoczce wokół WOTORE 2 mówią organizatorzy?

Zawodnicy i zawodniczki biorący udział w SuperWalkach już nie mogą doczekać się swoich pojedynków na gołe pięści. Jeszcze większe emocje przeżywa turniejowa ósemka, bo tam każdy musi nastawiać się na nieznane. Możemy sobie tylko wyobrazić, co oni teraz czują, ale to dobrze dla widowiska. Zobaczymy, kto ma najmocniejszą psychikę i najtwardsze ciało – mówi pomysłodawca i matchmaker Maciej „Sowa” Browarski w rozmowie z MMARocks.pl

– Szykujemy dla widzów naprawdę niezapomniane widowisko. Wiemy, że kibice sportów walki czekają na mocne uderzenie i zapewnimy im je w sobotę od 19:30! W cenie 19,99 PLN każdy otrzyma satysfakcjonujący produkt i pierwszorzędną rozrywkę. Oprócz emocjonujących walk będą też elementy show z azjatyckiej kultury. Po zakończeniu pandemii i powrocie do normalności WOTORE otworzy się na nowe rynki, mamy duże plany wobec Azji – dodaje współwłaściciel organizacji Mirosław Barszowski, który rozmawiał z portalem MMARocks.pl

SuperFights WOTORE 2:

  • Damian MAJEWSKI (77 kg) vs Cezary OLEKSIEJCZUK (85 kg)
  • Marek SAMOCIUK (100 kg) vs Denis ZAŁĘCKI (110 kg)
  • Klaudia SYGUŁA (66 kg) vs Karolina SOBEK (75 kg)

Zawodnicy, którzy zawalczą w turnieju WOTORE 2:

Damian BURY (28 lat / 200 cm / 125 kg)
Michał BAŃBUŁA (39 lat / 183 cm / 102 kg)
Karol GRZESIUK (35 lat / 200 cm / 137 kg)
Piotr KUROWSKI (35 lat / 175 cm / 95 kg)
Dawid ŁAGOSZ (36 lat / 176 cm / 84 kg)
Kacper MIKLASZ (20 lat / 195 cm / 104 kg)
Miłosz WODECKI (24 lata / 193 cm / 115 kg)
Michał PASTERNAK (35 lat / 190 cm / 104 kg)​

Zasady walk na WOTORE 2:

  • Dozwolone uderzenia gołymi pięściami, kolanami, łokciami, głową, a także rzuty, obalenia i poddania
  • Brak podziału na kategorie wagowe
  • Rundy nielimitowane czasowo – walka kończy się w momencie nokautu lub poddania (wypchnięcia poza ring nie decydują o zakończeniu starcia)
  • Arena 9×9 metrów

W pierwszej walce reprezentant Arki Gdynia – Karol Grzesiuk wygrał po prawie 10-minutowym pojedynku. To, że do drugiego, półfinałowego starcia wyjdzie osłabiony było wiadome od samego początku. Po dwóch minutach starcia wygrał Kacper Miklasz.

„Czułem się dobrze w stójce, poszliśmy na wymianę. Czuję, że dostał ten cios, ja też przyjąłem na szczękę czysto. Myślałem, że się będziemy bić w stójce, ale mnie obalił. W parterze nie jestem wirtuozem. Z dosiadu dostałem dwie buły, wyciągnął mi nogę – już więcej nic nie zrobię.” – powiedział Grzesiuk w wywiadzie po walce.

Źródło: WOTORE / MMARocks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here