Fot. zatrzymanie pedofila, policja

Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o wykorzystywanie seksualne 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna zwabił dziecko przez Internet, a następnie uwiódł i wykorzystywał seksualnie.

Policjanci z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzą sprawę dotyczącą molestowania seksualnego 13-letniej dziewczynki, mieszkanki Pomorza. W wyniku ich działań wyszło na jaw, że 39-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego w połowie ubiegłego roku nawiązał kontakt z 13-latką.

Poprzez komunikatory internetowe przesyłał jej między innymi swoje nagie zdjęcia, uwiódł dziewczynkę, a w ostateczności doprowadził do bezpośrednich spotkań z nią. W trakcie tych spotkań podejrzany wykorzystywał ją seksualnie.

Na początku tego tygodnia funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania 39-latka i zatrzymali go. Był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu.

Został przewieziony do jednostki Policji, gdzie usłyszał zarzuty związane z przestępstwami pedofilskimi. Wczoraj, 21.05.2020 r., decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Źródło: policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here