Fot. Mateusz gamrot i Norman Parke

W trakcie programu „Oktagon Live” Mateusz Borek zdradził, jakie pojedynki czekają na nas na kolejnej gali KSW. Wśród nich między innymi starcie o pas mistrzowski w wadze lekkiej.

11 lipcu do ringu na pewno wejdą Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski. Jest to pojedynek, o którego fani pytali od początku kwietnia, gdyż właśnie wtedy wybuch konflikt pomiędzy zawodnikami.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Wrzoska w programie „Oktagon”, kiedy to powiedział w stronę Mańkowskiego, żeby ten zajął się YouTubem, ponieważ swoje najlepsze lata ma i tak już za sobą.

Na odpowiedź Borysa nie trzeba było długo czekać. Zawodnik nagrał materiał, w którym m.in. powiedział – Jeszcze do niedawna w ogóle nie byłoby mowy o tym, żebyś mógł w ogóle ze mną zawalczyć. Mógłbyś sobie o czymś takim tylko pomarzyć. Więc ciesz się, że nastała taka chwila w mojej karierze, że w ogóle może do tego dojść.

Menedżer Borysa, Paweł Kowalik w rozmowie z portalem „Sport” zdradził, że na początku planowano, aby taki pojedynek odbył się na KSW 54 we Wrocławiu, jednak aktualna sytuacja sprawiła, że taka walka będzie na pewno cieszyć się dużym zainteresowaniem kibiców.

Kolejna walka do jakiego dojdzie na następnej gali to starcie o pas wagi lekkiej Mateusz Gamrot i Norman Parke. Sportowcy walczyli już ze sobą na KSW 39 i KSW 40. W pierwszym pojedynku na punkty wygrał Polak. Kolejna walka została uznana jako „no contest” po tym jak w 2 rundzie Gamrot nieumyślnie sfaulował przeciwnika.

Kilka dni temu zawodnicy przypomnieli o sobie, kiedy to Parke na swoim Twitterze nazwał Polaka „brudną dziw*ą” oraz oskarżył cały jego klub o korzystanie z dopingu.

Gamrot będąc gościem programu „Oktagon live” odniósł się do zarzutów i odpowiedział:

„A, Normuś? To ja mogę prosto skwitować – zrobimy testy? Zróbmy testy od razu. Jestem jak najbardziej za. Zróbmy testy dzisiaj, zróbmy za dwa tygodnie. Nie wiem jak Federacja KSW się na to zapatruje. Bicki są napakowane, brzuch jest bardzo wyżyłowany, ale testy możemy robić każdego dnia i o każdej porze.”

Źródło: Twitter / Sport.pl / YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here