fot. Screenshot / Materiały prasowe

Norman Parke ponownie zaatakował w mediach społecznościowych Mateusza Gamrota oraz jego kolegów z klubu. Za wszelką cenę dąży do tego, aby na kolejnej gali KSW doszło do ich trzeciej walki. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym mocno ocenia i krytykuje „Gamera”.

Irlandzki zawodnik na swoim koncie serię pięciu zwycięstw. Jego ostatnia walka odbyła się na gali KSW 50 w Londynie, gdzie pokonał Marcina Wrzoska.

Parke kilka dni temu zamieścił wpis, w którym zaproponował Gamrotowi trzecią walkę. „Tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez pięć rund” – apeluje „Stormin”.

To jest największa walka w KSW, która może się wydarzyć. Pokonałem jego dziewczynę Borysa, ale chłopak lubi grać w brudną grę. Nic nie muszę mówić tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez pięć rund” – napisał Parke na Facebooku.

Teraz Irlandczyk postanowił dodać oliwy do ognia i we wczorajszym poście zasugerował, że Mateusz Gamrot oraz wszyscy zawodnicy jego klubu stosują doping.

Mówił, że walka ze mną to łatwe pieniądze, a nie walczył przez dwa lata. Dostał ofertę walki ze mną w Londynie, ale czekał i miał nadzieję, że przegram. Brudna dziwka! Mała główka na sterydach. On i jego cały klub biorą doping od dziecka. Wstrzykują wszystko, co możliwe. Miejmy równe warunki gry następnym razem, dziwko!

Irlandczyk za wszelką cenę stara się doprowadzić do trzeciego starcia. Kolejna gala KSW najprawdopodobniej odbędzie się w czerwcu. Będzie to impreza studyjna, bez udziału publiczności. 

Źródło: MMA.pl / Sportowe Fakty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here