fot. Video Leak Police

Do kolejnej przerażającej sytuacji doszło w mieście Deltona na Florydzie. Film, który opublikowała policja rozpoczyna się od zatrzymania do kontroli drogowej podejrzanego mężczyzny. Wszystko przez to, że mężczyzna nie miał zapiętych pasów. Podczas sprawdzania danych wyszło również na jaw, że ma zawieszone prawo jazdy.

Gdy funkcjonariusz mówi Howe’owi, że jego prawo jazdy jest zawieszone i potrzebuje kogoś, kto przyjedzie po jego ciężarówkę, podejrzany odjeżdża, przejeżdżając przez betonowy murek, następnie przez trawiasty teren i na sąsiednią drogę. Do akcji włączył się helikopter, który przez cały czas śledził samochód.

Radiowozy nie prowadził pościgu. Gdy mężczyzna podjechał pod swój dom, helikopter dał sygnał i do akcji wkroczyła policja.

Na podstawie dowodów z nagrań oraz relacji świadków, podejrzany miał wycelować i wystrzelić do policjantów z broni. Padł jeden strzał.

Policjanci nie czekali długo i rozpoczęli wymianę ognia, która trwała 10 sekund. Czterech policjantów w ciągu 10 sekund strzeliło 82 razy, wielokrotnie trafiając mężczyznę. Podczas sprawdzania jego broni odkryto, że została załadowana 13 pociskami, z których 1 został wystrzelony.

Akcja rozpoczyna się od 16 minuty i 20 sekundy.

Szef policji skomentował tej incydent następująco: „Jestem wdzięczny, że nasi oficerowie i zastępcy zaangażowani w ten incydent są cali i mogli wrócić do swoich domów. Mogłoby być inaczej, gdyby podejrzany postanowił użyć broni podczas wykonanych czynności w trakcie kontroli drogowej.

Źródło: clickorlando.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here