Fot. Screenshot

Do sieci trafiło nagranie z pościgu, który miał miejsce w Portland w stanie Oregon 10 kwietnia. Około godziny 16:15 biuro szeryfa w hrabstwie Klamath otrzymało zgłoszenie o przemocy domowej.

Jak podała dzwoniąca osoba, mężczyzna będący pod wpływem alkoholu lub narkotyków próbował siłą zabrać ze sobą swoje dzieci. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce podejrzanego już nie było.

Policjanci dostali informację, że uzbrojony mężczyzna zabrał ze sobą 6-letnie dziecko. Funkcjonariusze przekazali wszystkim jednostkom jakim autem porusza się podejrzany, co umożliwiło szybkie namierzenie poszukiwanego.

Kiedy policjanci dotarli do podejrzanego, ten nie zamierzał się zatrzymać i zaczął uciekać. W pościg zaangażowany był oddział stanowy Oregonu oraz hrabstwa Klamath.

Jednego z kierowców radiowozu udało się wytrącić auto podejrzanego z równowagi. Wtedy mężczyzna wyszedł z samochodu i zaczął strzelać do policjantów z AK-47.

Funkcjonariusze odpowiedzieli oddając kilkanaście strzałów. W wyniku strzelaniny jeden z policjantów został ranny, napastnik zginął na miejscu. Dziecku, które znajdowało się w czasie wymiany ognia w samochodzie nic się nie stało.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here