Screenshot

Biuro szeryfa hrabstwa Sebastian w stanie Arkansas opublikowało policyjne nagrania z pościgu, który miał miejsce 5 maja przed południem.

Jak informują lokalne służby około godziny 10:30 podejrzana ukradła krótką broń palną oraz czerwonego pick-upa, niedaleko autostrady nr 45.

Auto zostało namierzone o 11:15, kiedy przemieszczała się po autostradzie z prędkością około 160 km/h. Funkcjonariusze ruszyli za kobietą w pościg, w czasie którego staranowała cztery radiowozy oraz próbowała rozbić auto cywila, znajdujące się akurat na drodze.

Kobieta groziła funkcjonariuszom celując do nich z broni, udało się jej także zniszczyć policyjny samochód, rozbijając go tak, że jego stan nie pozwalał na kontynuowanie pościgu.

Fot. Zniszczony radiowóz, YouTube

Kobieta uciekała przez kilka ulica hrabstwa oraz autostrady stanowe. Auto podejrzanej udało się zatrzymać dopiero na drodze nr 71. Funkcjonariusz wykonał manewr, który wytrącił samochód z równowagi i uniemożliwił dalszą ucieczkę.

Podejrzana przy zatrzymywaniu przez policję nie stawiała oporu i wydawała się nie przejmować całą sytuacją. Jak się okazało była to 27-letnia Jennifer K., która próbowała tłumaczyć się, że nie doprowadziła do zniszczeń celowo, po czym dodała – „Założę się, że się mnie nie spodziewaliście.”

Jak informuje biuro szeryfa, w trakcie pościgu zniszczono jedynie kilka samochodów, nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a podejrzana kobieta usłyszała osiem zarzutów i trafiła do tymczasowego aresztu.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here