Fot. Screenshot

Pięściarz w ubiegłym miesiącu zapowiedział, że zamierza wrócić na ring i stoczyć pokazową walkę. Tyson cały zysk z pojedynku chce przeznaczyć na pomoc bezdomnym i uzależnionym.

Bokser wyjaśnił, że aktualnie stara się wrócić do odpowiedniej formy, ale jest świadomy tego, że jego kondycja pozwala na stoczenie maksymalnie czterech rund.

Na początku maja na Instagramie Tysona pojawiło się pierwsze nagranie z treningu.

Po opublikowaniu tego materiału Tyson otrzymał pierwsze propozycje na kolejną walkę.

O jednej z nich poinformował David Feldman dyrektor organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Jak przekazał w rozmowie z heavy.com, „Bestia” za walkę na gołe pięści może otrzymać nawet 20 milionów dolarów.

„Złożyliśmy Mike’owi propozycję gwarantowanych 20 milionów dolarów za walkę w BKFC, jednak jesteśmy otwarci również na inne opcje, jeśli chodzi o współpracę. Po zobaczeniu nagrania z jego treningu pojawiła się u nas ogromna chęć obejrzenia go w ringu. To zainspirowało nas do złożenia oferty” – powiedział Feldman.

Kolejna ciekawa oferta pojedynku padła ze strony Vladimira Hryunova, rosyjskiego promotora, który może Tysonowi zagwarantować walkę za milion dolarów z Aleksandrem Emelianenko,

Wczoraj rozmawialiśmy z Tysonem. Zadzwoniłem do niego w całkowicie innej sprawie, jednak dyskutowaliśmy również na temat jego chęci do powrotu na ring. Zapytał, czy byłaby szansa na walkę w Rosji. Odpowiedziałem, że byłaby możliwość zorganizowania starcia w organizacji WTKF na Białorusi. Rywal do wyboru, może to być Sergei Kharitonov lub Aleksander Emelianenko. Walka na zasadach bokserskich. Tyson zapytał, czy mam na taki pojedynek milion. Odpowiedziałem, że mam” – powiedział promotor w rozmowie z rosyjskim portalem Sport Express.

Na profilu boksera pojawiło się kolejne nagranie, które ukazuje jego świetną formę. Na zakończenie Tyson daje jasno do zrozumienia, że „wrócił”.

Źródło: mmarocks, sport.pl, sportowefakty.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here