policja.pl

Szybkie działania policji doprowadziły do zatrzymania podejrzanego o kradzież paczek kurierskich wartości ponad tysiąc złotych. Sprawcą okazał się nieletni, przy którym policjanci dodatkowo zabezpieczyli dilerkę z amfetaminą. 15-latek za swoje czynu odpowie przed sądem rodzinnym.

7 maja 2020 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży dwóch paczek kurierskich o wartości ponad tysiąca złotych. Do przestępstwa doszło na terenie Łęczycy. Nieznany wówczas sprawca ukradł paczki z auta należącego do firmy kurierskiej wykorzystując nieuwagę pracownika. Na miejscu pojawili się kryminalni.

Jeszcze tego samego dnia szybkość ich działania i dobra znajomość środowiska przestępczego doprowadziła do zatrzymania podejrzanego.

Był to znany z wcześniejszych konfliktów z prawem 15-latek. Przeszukując zatrzymanego policjanci zabezpieczyli przy nim faktury skradzionych paczek oraz dodatkowo dilerkę z amfetaminą. Policjanci ustalają miejsce ukrycia skradzionego mienia. Sprawą nieletniego zajmie się sad rodzinny.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here