fot. Materiały prasowe

Marcin „Różal” Różalski kilka dni temu opublikował mocne oświadczenie skierowane do Tomasza Oświecińskiego w związku z tym, iż rzekomo Oświeciński jest dłużny pieniądze swojemu byłemu menadżerowi Arturowi Ostaszewskiemu. Menadżer był gościem programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym, spytany oto, czy „Strachu” oddał mu pieniądze, Ostaszewski odpowiedział, że sprawa sądowa jest cały czas w toku. Wypowiedź tą znajdziecie tutaj.

Do sytuacji odniósł się Marcin „Różal” Różalski, który jak napisał – „poruszy pewną kwestię, która dotyczy również mnie, ponieważ Artur Ostaszewski jest moim przyjacielem i menadżerem”. Pierwszą wypowiedź Różala przeczytacie tutaj.

Różal wczorajszego wieczoru opublikował post, w którym jak skomentował, ktoś (tutaj nie zostało podane imię i nazwisko) – „… rozsyła post, gdy obnażyłem jak oszukał mojego Menadżera na pieniądze.„.

Z komentarzy „Rózala” wynika, że pod pierwszym jego postem toczyła się zacięta dyskusja między nim, a „Strachem”.

Pod pierwszym wpisem Marcina Różalskiego miało pojawić się poniższe zdjęcie.

Zawodnik postanowił odnieść się do oskarżeń, które zostały na nim przedstawione.

Różal odpowiedział na powyższe oskarżenia:

„…rozsyła post, gdy obnażyłem jak oszukał mojego Menadżera na pieniądze. Jakaś… jemu podobna, ode mnie z miasta napisała na mój temat. Była już dyskusja na fanpejdżu z tym.., ale nie posłuchał, żeby iść precz i został zbanowany. Teraz płacze, sieje zament i prowokuje wysyłając to. Szkoda, że bohater chce dochodzić satysfakcji w necie i w sądzie.

Jest takim wojownikiem. Nawet wygrał raz.. W kwestii formalnej ostatni raz bo tomcio jest już naprawdę nudny. Zdjęcie to pochodzi z okresu jak jeszcze trenował w jednym z warszawskich klubów i nie było ujawnione, że to… Po 2 dniach po tym zdjęciu.. został pognany. Na dołku siedziałem 24 godz we Włocławku z moimi 2 Przyjaciółmi, przez taką… jak ty, więc błąd.


Interwencje z oficerami CBŚu i że niby kogoś złapałem? No to wskaż proszę tego kogoś kto miał kiedykolwiek postawiony zarzut przeze mnie, a już nie mówię o wyroku. Znam kilku oficerów CBŚ jak każdy. Trudno nie znać jak 8 lat chodziłem z Nimi do podstawówki, 5 lat do szkoły średniej. W między czasie trenowaliśmy w jednym klubie.

Oni zostali policjantami, ja sportowcem. Cieszę się, że są normalni oficerowie bo kilka razy uratowali Dobrych Ludzi przed kłamstwami takich…jak ty.

Crazy? Co to był za lokal. Całe miasto się tam schodziło. Prostytutki, złodzieje, policjanci, biznesmeni. Wszyscy czuli się tam bezpieczni bo nie wpuszczano takich..jak ty. Gdzie indziej też było wesoło. Płock wesołe miasto i mało takich.. jak ty.

Były awantury często. Ilu zbiłem? Pewnie mniej niż ty, bo ty byłeś gangus, ja takich aspiracji nie miałem. Zwykły opryszek.

Wsadziłeś mnóstwo Ludzi do więzienia przez kłamstwa, ja niestety dla ciebie – nigdy nie miałem ani 1 zarzutu, nikt przeze mnie też nie, tym bardziej wyroku. W lochu siedział pewnie ten co ci to na mój temat wysłał i płakał jak ty. Historie 20 lat temu.

Wojciech Pudlik, mój 1 trener Judo. Sory, że 9 latek był zapatrzony w trenera. Jeszcze… knuć spróbujesz? Ludzie wiedzą kim jesteś, tobie podobni z tobą zostaną. Ślij pozwy, pisz oświadczenia, ośmieszaj się, okłamuj naiwnych. Do konta, przeproś wszystkich, których skrzywdziłeś, oddaj pieniądze, nie kłam. Wybaczone nie będzie, ale zawsze coś. Szkoda, że tylko ja ująłem się za Arturem, a reszta Shocker Teamu? Wszyscy wiedzą jak jest naprawdę z…” – napisał Marcin „Różal” Różalski.

…rozsyła post,gdy obnażyłem jak oszukał mojego Menadżera na pieniądze.Jakaś…jemu podobna ode mnie z miasta napisała…

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Lundi 4 mai 2020

Dzisiaj rano pojawiło się kolejne zdjęcie, które przedstawia „pozew sądowy”. Różal podpisał zdjęcie – „Słabo dzień się zaczął. Cóż niestety dziś przyszedł pozew. Co zrobić, do sądu trzeba iść, ale mam dwa granaty w odświętnym garniturze i karabin tylko zamek wylata.

Słabo dzień się zacząl.Cóż niestety dziś przyszedł pozew.Co zrobić,do sądu trzeba iść,ale mam.dwa granaty w odświętnym garniturze i karbin tylko zamek wylata.

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Mardi 5 mai 2020

OŚWIADCZENIE PEŁNOMOCNIKA TOMASZA OŚWIECIŃSKIEGO

Źródło: Facebook Marcin Różal Różalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here