Screenshot

Joel Michael Singer jest mężczyzną z Florydy, który został nagrany, jak po pijaku zaczął się awanturować, a w pewnym momencie uderzył głową innego mężczyznę. Następnie został obezwładniony i padł na ziemię. Do sytuacji doszło w restauracji Fort Lauderdale przed przybyciem policji.

Film zaczyna się od tego, jak Singer kłóci się z dwoma mężczyznami. Jeden z nich oskarża go o bicie innego człowieka. Singer odchodzi od mężczyzn, jednak po chwili wraca i uderza jednego z główki. Świadek, który widział całe zdarzenie zainterweniował i obalił napastnika mówiąc do niego – „Jesteś cholernie skończony”. Film kończy się, gdy przybywa policja i eskortuje Singera.

Singer po publikacji filmu zaczął interweniować i zgłaszać roszczenia dotyczące praw autorskich, które złożył przeciwko Vimeo i Google. Te roszczenia dotyczące praw autorskich zakończyły się powodzeniem, a film wideo był wielokrotnie usuwany z witryn do przesyłania strumieniowego wideo.

W swoim ostatnim roszczeniu dotyczącym praw autorskich, które zostało zgłoszone w kwietniu 2020 r., Singer twierdził, że przesyłający wideo „napędza groźby i przemoc” przeciwko niemu. Singer narzekał na komentarze do wątku na portalu Reddit, który pozostaje publiczny pomimo usunięcia filmu.

W internecie powstała nawet strona internetowa poświęcona temu zdarzeniu. Znajdziecie ją tutaj.

Dokumenty sądowe w hrabstwie Broward na Florydzie nie ujawniają żadnych spraw karnych ani cywilnych dotyczących Singera i incydentu. Mężczyzna, który poradził sobie z Singerem, Steven Heflin, że od czasu zdarzenia nie miał żadnych problemów z napastnikiem.

Źródło: https://heavy.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here