Fot. Popek na ważeniu przed KSW, materiały prasowe

Raper po porażce z Erko Junem w październiku 2018 roku zapowiedział, że nie zamierza wracać do ringu. W ostatnim czasie wiele wskazywało jednak na to, że być może zmienił zdanie.

Na jego Instagramie coraz częściej pojawiają się nagrania z treningów. Kilka dni temu Popek pochwalił się także zrzuceniem 10 kg w cztery dni. Jak się okazało to efekt pracy z Andreiem Molchanovem, 9-krotnym mistrzem świata w muay thai.

W ostatnim wywiadzie dla Sport.pl Popek powiedział – Na razie to jest rozruch. Poprawiamy to, co robię źle. Uczymy się oddychać, jak się poruszam. Mam nadzieję, że mnie zauważą, odezwą się do mnie i gdzieś zawalczę, bo co tu robić.

Bardzo prawdopodobne, że raper będzie miał możliwość powrotu do KSW, o czym wspomniał Maciej Kawulski w programie Hejt Park

Popek szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę udostępnimy, umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będą to krytykować. – powiedział współwłaściciel federacji KSW.

Źródło: Sport.pl / sportowefakty.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here