Screenshot

W sieci pojawiło się nagranie z kamery monitoringu ukazujące, jak pijany mężczyzna wjeżdża w sklep – raniąc przy tym trzech mężczyzn siedzących przed lokalem.

Mężczyźni po zakończonej pracy w sklepie elektrycznym postanowili się zrelaksować i popijając whisky prowadzili rozmowy przed sklepem. W pewnym momencie pojawia się bały Nissan, który nagle zjeżdża z drogi i potężnie uderza w młodzieńców.

Nagranie pochodzi z 25 stycznia, jednak zostało udostępnione dopiero teraz. Jeden mężczyzna został wrzucony na maskę, inny odleciał na bok, a trzeci został przepchnięty przez sklep.

Cudem wszyscy przeżyli. Dwie osoby doznały drobnych skaleczeń, a trzecia była leczona w szpitalu z powodu ran nóg, które spowodowało stłuczone szkło.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja, a kierowca został aresztowany. Wypadek miał miejsce w Khon Kaen w północno-wschodniej Tajlandii.

Kierownik sklepu, Mayuree, powiedział: „Mam nadzieję, że ten wypadek zwiększy świadomość wszystkich kierowców. Nikt nie spodziewałby się, że zostanie potrącony przez samochód, gdy będzie relaksować się przed sklepem. Kierowca był pijany i przyznała się do tego.

Mayuree powiedział, że ​​kierowca zgodził się pokryć koszty leczenia rannych mężczyzn, a także koszty naprawy sklepu.

Źródło: liveleak.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here