Screenshot

Menadżer MMA – Artur Ostaszewski, w czwartek był gościem programu „Oktagon Live” na Kanale Sportowym. W rozmowie z Maciejem Turskim, spytany oto, co dalej z Tomaszem „Strach” Oświecińskim, czy wywiązał się ze swoich zobowiązań, czy oszukał swojego menadżera, Ostaszewski odpowiedział:

Sprawa sądowa jest w toku, ja z tym panem nie chce mieć już nic wspólnego. To był mój jakiś, ta współpraca z nim…nie wiem, taki gorszy czas, że tak powiem. Na początku współpraca zapowiadała się fajnie. Dużo osób mnie ostrzegało przed tym panem ale ja chciałem to wszystko poukładać po swojemu. Później doszły do tego jeszcze jakieś inne, dodatkowe nieprzyjemne sytuację, więc na ten moment jesteśmy na etapie procesu sądowego dotyczącego jego niewypłacenia zaległych pieniędzy, które jest mi winny zgodnie z umową. Nie chciałbym tu jednak na antenie rozprawiać na temat procesu, generalnie odcinam się od tego człowieka.

Sprawę postanowił skomentować Marcin „Różal” Różalski, który jak napisał – „poruszy pewną kwestię, która dotyczy również mnie, ponieważ Artur Ostaszewski jest moim przyjacielem i menadżerem”.

Przeczytajcie sami:

Poruszę pewną kwestię, która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem. Jest na świecie naprawdę kilka osób, które są moimi Przyjaciółmi i pieniądze z nimi też zarabiam. Pieniądze nas nie poróżniły i powiedzenie, że przyjaźń i pieniądze nie idą w parze w naszym przypadku nie ma miejsca bytu.


Artur był też menadżerem pewnej…..Mimo, że Wszyscy Go przestrzegali przed tą…., to On jednak dał szanse, dopuścił za blisko Siebie. Najnormalniej w świecie zaufał i dał się oszukać. Uwierzył w przemianę tej…, która robiła kiedyś przestępstwa, lansowała się na wielkiego gangstera, a w sytuacji groźby siedzenia długiego wyroku w więzieniu podał wszystkich swoich wspólników, naopowiadał kłamstw, żeby tylko zmniejszyć wyrok. Taki to charakterny typ. Dla Ludzi nie mających nic wspólnego ze światem przestępczym jest bohaterem.

Naprawił się, odpokutował wyrządzone krzywdy i uczynione zło, a na dodatek wsadził do więzienia bandytów. Nie, kolejny oszust, kłamca, który oszukał wszystkich dookoła, żeby uratować swoją dupę. Ci co go złapali i sądzili o tym wiedzieli, ale dzięki jego zeznaniom skazano więcej Ludzi niż mieliby skazać tylko jego i co?

Zmiana, naprawienie się metamorfoza? W życiu, mamy tego przykład. Oszukał na pieniądze jedyną osobę ze środowiska, która do końca z nim była mimo ostrzeżeń, że coś takiego może nastąpić. Pomijam fakt, że takich osób jest więcej, które oszukał na to, czy na tamto. Nie jest tak świętoszkowaty i naprawiony jak się kreuje w mediach, w spektaklach i wszyscy o tym wiedzą. Nikt za ucho nie wytarmosi bo naprawiony od razu złoży zawiadomienie, ale jemu oszustwa nadal przychodzą łatwo jak widać i bez krempacji nawet wobec osób oddanych.

Przestrzegam Wszystkich baczcie kogo macie za bliską osobę, żeby i was nawrócony nie oszukał .

View this post on Instagram

Poruszę pewną kwestię,która dotyczy i mnie ponieważ Artur Ostaszewski jest moim Przyjacielem i Menadżerem.Jest na świecie naprawdę kilka osób,które są moimi Przyjaciółmi i pieniądzę z Nimi też zarabiam.Pieniądzę Nas nie poróżniły i powiedzenie,że przyjaźń i pieniądzę nie idą w parze w Naszym przypadku nie ma miejsca bytu. Artur był też menadżerem pewnej…..Mimo,że Wszyscy Go przestrzegali przed tą….,to On jednak dał szanse,dopuścił za blisko Siebie.Najnormalnie w świecie zaufał i dał się oszukać.Uwierzył w przemianę tej…,która robiła kiedyś przestępstwa,lansowała się na wielkiego gagstera,a w sytuacji groźby siedzenia długiego wyroku w więzieniu podał wszystkich swoich wspołników,naopowiadał kłamst,żeby tylko zmniejszyć wyrok.Taki to charakterny typ.Dla Ludzi nie mających nic wspólnego ze światem przestępczym jest bohaterem.Naprawił się,odpokutował wyrządzone krzywdy i uczynione zło,a na dodatek wsadził do więzienia bandytów.Nie,kolejny oszust,kłamca,który oszukał wszystkich do okoła,żeby uratować swoją dupę.Ci co go złapali i sądzili o tym wiedzieli,ale dzięki jego zeznaniom skazano więcej Ludzi niż mieliby skazać tylko jego i co?Zmiana,naprawienie się metamorfoza?W życiu,mamy tego przykład.Oszukał na pieniądzę jedyną Osobę ze środowiska,która do końca z nim była mimo ostrzeżen,że coś takiego może nastąpić.Pomijam fakt,że takich osób jest więcej,które oszukał na to,czy na tamto.Nie jest tak świętoszkowaty i naprawiony jak się kreuje w mediach,w sepektaklach i Wszyscy o tym wiedzą.Nikt za ucho nie wytarmosi bo naprawiomy od razu złoży zawiadomienie,ale jemu oszustwa nadal przychodzą łatwo jak widać i bez krempacji nawet wobec Osób oddanych. Przestrzegam Wszystkich baczcie kogo macie za bliską osobę,żeby i was nawrócony nie oszukał

A post shared by Marcin Różal Różalski (@marcinrozalrozalski) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here