Screenshot

Konflikt pomiędzy zawodnikami trwa od dłuższego czasu. Obydwoje czekają na swoje ostatnie pożegnalne walki. Adamek zapewnił, że do ringu z Najmanem nie wejdzie. Teraz jednak dodał, że gdyby taka walka miała się odbyć, zajęła by tylko kilka sekund.

Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, lecz zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą. Powinien już dawno odejść ze sportu. Za żadne pieniądze nie skuszę się na walkę z nim. Nie dam mu tej szansy. Wyjdę do ringu na parę pożegnalnych rund w boksie z rywalem, który potrafi walczyć – powiedział jakiś czas temu pięściarz.

Natomiast w najnowszym wywiadzie dziennikarz „Super Expressu” zapytał Adamka. jak szybko poradziłby sobie z Najmanem.

Pięć sekund. I stawiam na siebie milion dolarów. Jestem w super formie, biegam, ćwiczę, zrobię kilkaset pompek. – odpowiedział bokser.

Adamek odpowiedział także na słowa Najmana, który nazwał „Górala” małym człowiekiem i stwierdził, że ten „wyciera sobie gębę Bogiem”:

Takich słów nie powinien w ogóle mówić. Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy i go rozliczy. Najman mieszka w Częstochowie, niech się pójdzie modlić do klasztoru. Pan Bóg go rozliczy.

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. Zawodnik zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym odniósł się do najnowszych słów Adamka.

Na odpowiedź ze strony „El Testosterona” nie trzeba było długo czekać. Zawodnik udostępnił wideo na swoim Twitterze, w którym mówi:

Dziś czytam, że to ty wyzywasz mnie na pojedynek i stawiasz milion na to, że nie wytrzymam z tobą w walce 5 sekund. Oniemiałem. Tomaszu Adamku przyjmuję wyzwanie. Obojętnie w jakiej chcesz formule: boks, MMA, K1, zapasy, na gołe pięści. Co tylko chcesz. Jest tylko jeden warunek. Te pieniądze muszą być zdeponowane w ciągu 7 dni roboczych u włodarzy Fame MMA. To bardzo wiarygodni ludzi i to oni z największą pieczołowitością przygotuję tę walkę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here