Screenshot

Jak zapowiedział „El Testosteron” przed nim ostatnia pożegnalna walka przed sportową emeryturą. Zawodnik początkowo chciał zawalczyć z „Don Kasjo” na Fame MMA.

W ostatnim czasie jednak coraz częściej dochodzi do wymiany zdań pomiędzy Najmanem, a Świerczewskim. „El Testosteron” ciągle sugeruje, że bardziej chciałby zmierzyć się z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej.

Najman staje się coraz bardziej pewny siebie, jest też przekonany, że Świerczewski jest odważny w tym co mówi, ponieważ wie, że walka i tak nie dojdzie do skutku. Jeden zawodnik związany jest z Fame MMA, drugi zaś z Freak Fight Federation.

W ostatnim opublikowanym przez Najmana nagraniu zawodnik przekonuje, że jest gotowy do pojedynku, którą może stoczyć w każdej chwili.

– Posłuchaj, frajerzyno! Jeżeli masz choć trochę godności i honoru i jeżeli bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz, za te wszystkie rzeczy, które wygadujesz w moim kierunku, to zabieraj rękawice i przyjeżdżaj do Częstochowy. I się sprawdzimy, na szybko, na sportowo. Od jutra jestem do dyspozycji każdego dnia, dawaj znać – powiedział Najman.

Nagranie Najmana skomentował w żartobliwy sposób Zbigniew Boniek:

Źródło: Twitter / sportowefakty.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here