Fot. Nina Radczenko, mat. prasowe

Dwóch mężczyzn pod wpływem alkoholu postanowiło pobić swoją sąsiadkę, a następnie zakopać jej ciało.

Ofiarą padła 57-letnia Nina Rudczenko mieszkanka wsi Mariańsk na Ukrainie. Dwójka braci wzięła kij baseballowy i jak zeznała kobieta znęcali się nad nią co najmniej godzinę. Później straciła przytomność.

Wtedy oprawcy zaciągnęli Ninę na cmentarz. Kiedy ofiara odzyskała przytomność, zmusili ją do wykopania własnego grobu i położenia się w nim.

Leżałam w grobie twarzą w dół, a oni zaczęli mnie grzebać. Zakryłam twarz dłońmi, próbując zatrzymać trochę powietrza. Śmiali się i rozmawiali o planach zabicia całej mojej rodziny. Po zakończeniu zastanawiali się, czy już umarłam, a potem odeszli – opowiadała Nina w rozmowie z lokalnymi mediami.

Kiedy oprawcy uciekli, kobiet resztką sił wygrzebała się z piachu, a następnie przeczołgała kilka kilometrów do swojego domu. Tam ponownie straciła przytomność. Do szpitala trafiła następnego dnia nad ranem. Okazało się, że ma złamany nos, szczękę oraz wstrząs mózgu.

Bracia przyznali się do pobicia i próby pogrzebania kobiety. Próbowali tłumaczyć się tym, że byli pod wpływem alkoholu. Za dokonane czyny grozi im 10 lat więzienia.

Źródło: o2.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here