Fot. Frank Mir, materiały prasowe

Legenda wagi ciężkiej MMA, Frank Mir wyraził swoje zainteresowanie walką dla Konfrontacji Sztuk Walki i otrzymał odpowiedź od federacji.

40-latek w podcaście „Phone Booth Fighting” wyznał, że do wypełnienia kontraktu z organizacją Bellator została mu jedna walka. Po ostatnim starciu zawodnik będzie rozważał zakończenie kariery lub też spróbuję swoich sił poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Dwukrotny mistrz UFC myśli o walce dla organizacji Rizin FF albo Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

KSW wygląda na fenomenalne show. Wartość ich produkcji jest szalona. Mają oni tam ciekawe walki w wadze ciężkiej. Dla mnie na przykład taka walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie Mariuszem Pudzianowskim byłaby bardzo interesująca.” – powiedział Mir.

Jak wyjaśnia zawodnik wszystko zależy od organizacji, które byłyby zainteresowane pozyskaniem sportowca – „Jestem otwarty, możemy rozmawiać z różnymi organizacjami i różnymi firmami. Jestem otwarty zarówno na walki, jak i na komentowanie. Teraz jest trudny czas ze względu na pandemię, ale zawsze można się do mnie odezwać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Można do mnie wysłać wiadomość prywatną na instagramie czy facebooku. Ja te wiadomości odczytam.”

Na słowa byłego mistrza UFC odpowiedziała federacja KSW, pisząc na Twitterze: „Porozmawiajmy”. 

Źródło: sportowefakty.wp.pl, mma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here