Screenshot Instagram

Marcin Najman udzielił wczoraj wywiadu dla portalu sporty-walki.org. Spytany przez dziennikarza oto, „co sądzi o Popku i czy kiedykolwiek były prowadzone rozmowy na temat takiej walki”, Najman krótko odpowiedział – „Były takie rozmowy i to nawet przy okazji mojej pierwszej walki w FFF.”

Dziennikarz dodał – „Z takiej ciekawostki tylko dodam, że robiliśmy ankietę na YouTubie, kto mógłby zawalczyć z Popkiem, Pana wybrało prawie 80% głosujących.” Na te słowa Marcin Najman odpowiedział – „Dajcie odpocząć, ostatnia pożegnalna i się żegnamy, w sensie areny sportowej.” „El Testosteron” nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, w mediach społecznościowych będzie cały czas aktywny. W przyszłym tygodniu wypuszcza własny program „Mocne Uderzenie” w serwisie YouTube. Pierwszym jego gościem ma być Janusz Korwin-Mikke.

Popek Monster (3-4) na Instagramie co kilka dni wrzuca kolejne filmiki z treningów, jak widzimy, raper nabiera rozpędu i jest coraz bardziej aktywny. Jakiś czas temu Maciej Kawulski był gościem w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, spytany o powrót Popka do klatki KSW skomentował –  Ja bym bardzo chciał. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, on jest dosłownie i w przenośni jednym z najbardziej kolorowychSzczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będzie to krytykować.

Popek Monster od czasu, kiedy przegrał swoją ostatnią walkę z Erko Junem na gali KSW 45 pod koniec 2018 roku pauzuje od zawodowego MMA. Kiedy i z kim wróci do klatki? Tego nadal nie wiadomo.

Martyn Ford, który w KSW miał zadebiutować już w 2019 roku, jednak poprzez pracę w ważnym projekcie filmowym musiał przełożyć swoje plany, na ostatniej gali KSW 52 w Gliwicach, zapowiedział, że jego pierwsza prawdopodobnie odbędzie się w październiku 2020 roku na gali w Londynie. 37-latek waży około 160 kg przy wzroście 2,03 metra. Ford zagrał między innymi w filmie Boyka: Undisputed IV, gdzie wcielił się w rolę „Koszmaru”. Czy Ford to dobry kandydat dla Popka?

W styczniu 2019 roku Popek w wywiadzie dla portalu NaszeMMA spytany oto, czy jego przeciwnikiem mógłby być Martin Ford, Popek odpowiedział – „Kto? To jakiś nowy model Forda?” Dziennikarz podpowiedział – „To kulturysta„. Popek odpowiedział – „Jednego naje***łem już. Kogo mi dadzą, będę z nim walczył„.

Jak obstawiacie, kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Popka?

Źródło: sporty-walki.org / Instagram / Sportowe Fakty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here