Fot. Robert Hanson, materiały prasowe

27-letni Robert Hanson został skazany przez sąd w Bristolu i trafi do więzienia na 4 lata, za wykorzystanie nastoletniej dziewczyny.

Jak ustaliła brytyjska prokuratura wszystko miało swój początek na imprezie, na której zebrani grali w gry planszowe – Tam ją uwiódł i podstępem zwabił do swojego mieszkania. Tam kilkukrotnie w czasie nocy doszło do stosunku seksualnego.

Sprawa wyszła na jaw kilka dni później, kiedy matka dziewczyny znalazła w jej pokoju opakowanie po tabletkach „dzień po”. 14-latka zażyła ją, gdyż obawiała się, że może zajść w ciążę. Kobieta sprawdziła od razu telefon córki, na którym znalazła wiadomości od 27-latka. Sprawę niezwłocznie zgłosiła na policję.

Możesz to robić z chłopcami w twoim wieku, ale z tak doświadczonym partnerem, jak ja, będzie ci o wiele lepiej – miała brzmieć treść jednej z nadesłanych wiadomości.

W trakcie procesu Hanson przyznał się do zarzucanych mu czynów i doprowadzenia do czynności seksualnych z 14-latką. Nauczyciel nie czuje się winny, jest przekonany, że nie zrobił nic złego, ponieważ dziewczyna sama się zgodziła, a on nie był świadomy tego iż jest nieletnia.

Źródło: o2.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here