Screenshot

„El Testosteron” w związku z ostatnią pożegnalną walką na swoim Twitterze podał nazwiska czterech zawodników, z którymi mógłby wejść do ringu. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Najwięcej głosów zebrał 48-letni były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski, który w rozmowie z Interią powiedział – Przyjmuję wyzwanie do walki. Tak dużo ludzi Najmana nie lubi, że wejdę z nim do klatki choćby dla zasady.

Nie wiem, czemu on tak łatwo ubliża wszystkim, którzy coś osiągnęli, skoro sam nie osiągnął nic. Ja mam za sobą jedno wejście do klatki, ale byłem w niej dziewięć minut. On w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty – dodał były pomocnik.

Najman także w krótkim czasie zapewnił o swojej gotowości do walki. Zawodnik na swoim Twitterze napisał – Wyzwanie przyjęte Piotrusiu. Jeżeli liczysz tak, jak walczysz, to nie będzie to trudna walka. W ringu od początku kariery spędziłem kilkanaście godzin nie kilka minut, tak dla jasności.

Były piłkarz ma przed sobą trudne zadanie, jest o 20 kilogramów lżejszy od Najmana. Świerczewski swoją jedyną walkę w MMA stoczył przeciwko Gregorowi Collinsowi i wierzy, że jego trener Mirosław Okniński przygotuję go równie dobrze, do pojedynku z „El Testosteronem”.

Może wreszcie ktoś skopie Najmanowi d… na tyle skutecznie, że przestanie robić z siebie pajaca – zakończył w ostrych słowach Świerczewski.

Źródło: sport.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here