Screenshot

Artur Ostaszewski w ostatniej rozmowie z MMARocks.pl zdradził, że Różal dostał propozycje walki na gali Fame MMA.

W trakcie programu „W narożniku” szef grupy promotorskiej Shocker MMA, który współpracuje z Marcinem Różalskim, przekazał – Myślę, że nie można się zamykać. Fame wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z youtuberami. Ja uważam tak. Jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca, nie ma żadnego problemu.

Póki co były mistrz KSW trenuje do walki na gołe pieści. Nie poznaliśmy jednak jeszcze żadnych szczegółów odnośnie nadchodzącego starcia.

Marcin Różalski natomiast na swoim Facebooku udostępnił nagranie z treningu, które podpisał „Do bitki nie cały miesiąc został, więc czas zacząć działać”.

Do bitki nie cały miesiąc został,więc czas zacząć dziełać ponad dźwiękowość,a wręcz nadświetlność.@ihsteam , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions ,@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke @tattoocream.pl @pomagaj_pomagac_rozaland

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Mardi 14 avril 2020

Caly wywiad z menedżerem zawodnika:

Źródło: sportowefakty.wp.pl / MMARocks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here