Screenshot

W ostatnim czasie doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Borysem Mańkowskim.

Nie wyglądało na to, żeby pomiędzy zawodnikami był jakiś poważniejszy konflikt, do momentu wypowiedzi Wrzoska w trakcie programu „Oktagon” emitowanego na Kanale Sportowym.

Były mistrz KSW wyznał, że była możliwość zorganizowania walki z Mańkowskim, ale w międzyczasie pojawiła się także opcja pojedynku z Artemem Lobowem – Wykreślamy tego gościa, który miał tam być, niech się zajmuje Youtube’em” – skomentował Wrzosek.

Zawodnik dodał, że według niego Mańkowski ma swoje najlepsze lata za sobą, szczególnie po walce z Roberto Soldicem, który „zabrał mu duszę”.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Zawodnik nagrał swój komentarz do sprawy i udostępnił na YouTube:

W czasie, kiedy ty wszedłeś do mojego świata, ja miałem już 15 walk na koncie. I ty śmiesz mówić o tym, że jesteś prawdziwym zawodnikiem, insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź k…a śmieszny człowieku. Jeszcze do niedawna w ogóle nie byłoby mowy o tym, żebyś mógł w ogóle ze mną zawalczyć. Mógłbyś sobie o czymś takim tylko pomarzyć. Więc ciesz się, że nastała taka chwila w mojej karierze, że w ogóle może do tego dojść.

Co do samego Youtube’a to widzę, że wciąż o tym pier…  że Borys YouTuber. Zapomniałeś chyba, albo jesteś tak głupi k…a czy nie wiem co, że dopiero co próbowałeś sam stworzyć kanał z trenerem Zaborowskim, którego pozdrawiam. Ale wam k…a nie wyszło, bo nawet w tym byłeś kiepski! A co teraz robisz? Wpychasz mordę do programów, do seriali dla kur domowych, dalej obrażając mnie o moje medialne podejście do tematu. To jest żenujące!

Cały konflikt być może zakończy się pojedynkiem na KSW, na co z resztą obaj zawodnicy wyrazili chęć.

Źródło: YouTube, mma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here