Artur Szpilka z Tomaszem Adamkiem zawalczył 8 listopada 2014 roku. Czyżby po 6 latach był możliwy rewanż? „Szpilka” zaczepił na Twitterze promotora Mateusza Borka proponując… rewanż!

Bokser z Wieliczki po walce z Tomasz Adamkiem w 2014 roku stoczył 10 pojedynków, z czego 3 przegrał. Został ciężko znokautowany w pojedynkach z Deontayem Wilderem, Dereckiem Chisora i Adamem Kownackim.

Po zwycięstwie nad Fabio Tuiachem Polak zdecydował się na przejście do wagi junior ciężkiej. Pierwsza walka z Siergiejem Radczenko nie poszła jednak zbytnio po myśli polskiego pięściarza. Co prawda wygrał on na punkty, ale w stylu, który pozostawiał wiele do życzenia.” – pisze TVP Sport.

Rywal Tomasza Adamka na ostatnią, pożegnalną walkę, która odbędzie się w lipcu 2020 roku nie jest jeszcze znany. Szpilka postanowił wykorzystać sytuację i odpowiedział na komentarz, który zamieścił Mateusz Borek.

Artur Szpilka nie współpracuje już z promotorem Andrzejem Wasilewskim. „Szpila” szuka na siebie pomysłu, jednak czy proponowanie walki rewanżowej z Tomaszem Adamkiem było dobrym pomysłem?

Co sądzicie o propozycji, jaką złożył Szpilka?

Źródło: TVP Sport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here