Screenshot

Konflikt pięściarza z „El Testosteronem” trwa od dłuższego czasu i co raz bardziej się zaostrza.

Od ostatniej przegranej Najmana na Fame MMA jesteśmy świadkami regularnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Najman w trakcie występu w programie Hejt Park powiedział, że w walce MMA wygrałby z pięściarzem.

Szanuję Adamka jako mistrza boksu, ale jest niestety małym człowiekiem. To, że dałem się trafić w ostatnim pojedynku w stójce, nie zmienia faktu, że Adamka bym szybko obalił i ubił w parterze jak dzieciaka. To nie ja zacząłem tę wojenkę, ale ja ją skończę. Zwycięsko.-powiedział zawodnik.

„El Testosteron”, który zapowiedział zakończenie kariery, potwierdził że na pożegnanie stoczy jeszcze jeden pojedynek, a jego przeciwnikiem mógłby być Don Kasjo.

Większym zainteresowaniem cieszyłaby się jednak walka Najmana z Adamkiem. W internecie pojawiła się informacja, że pięściarz mógłby za nią zarobić nawet jednego do trzech milionów złotych.

W rozmowie z „Faktem” bokser odrzucił jednak ofertę walki i ostro skomentował całą karierę „El Testosterona” – Nie interesuje mnie walka z Najmanem, bo to nie jest sportowiec, tylko zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi. Wydaje mu się, że potrafi walczyć, ale jest tylko parodystą. Powinien już dawno odejść ze sportu. Za żadne pieniądze nie skuszę się na walkę z nim. Nie dam mu tej szansy. Wyjdę do ringu na parę pożegnalnych rund w boksie z rywalem, który potrafi walczyć.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here