Screenshot

„El Testosteron” w programie Hejt Park rzucił wyzwanie pięściarzowi i stwierdził, że pokonałby go w walce MMA.

W trakcie programu do Najmana zadzwonił bokser Andrzej Fonfara, który spytał jak zawodnik poradziłby sobie z Adamkiem.

Taktyką „El Testosterona” byłoby szybkie obalenie przeciwnika i zakończenie walki w parterze. Najman przypomniał także o rzekomych sparingach z bokserem, w których miał sobie radzić całkiem dobrze.

Od jego występu w Hejt Parku słowa zawodnika spotkały się z wieloma komentarzami. Głos zabrał także Mirosław Okniński jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego MMA, główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów.

Według niego Adamek mógłby zarobić na takiej walce od jednego do nawet trzech milionów złotych. Marcin Najman już wcześniej był przekonany, że Adamek komentuje jego sportowe poczynania tylko dla pieniędzy, które może zarobić na ewentualnym starciu.

Tomasz Adamek w wywiadzie udzielonym dla portalu tojestboks.pl wypowiedział się na temat Marcina Najmana i potencjalnej walki z nim. – „Szkoda prądu, to nie jest żaden sportowiec. To jest człowiek, ale nie mówiłbym o nim, jako sportowiec…

Takich ludzi powinno się eliminować ze sportu, bo oni niszczą, zaniżają poziom sportowy.” – dodaje Adamek.

Adamek spytany oto, czy zawalczyłby z Najmanem odpowiedział – „Chyba, żeby mi Pan Bóg rozum odebrał to bym tego dokonał”.

Źródło: Twitter / tojestboks.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here