Fot, Marcin Najman i Tomasz Adamek

Po ostatniej przegranej „El Testosteron” musi mierzyć się narastająca fala krytyki i komentarzy odnośnie swojej osoby oraz sportowej kariery.

Do wymiany zdań doszło już między innymi z Mateuszem Borkiem, czy też Andrzejem Fonfarą. Tym razem Najman odpowiedział na słowa Tomasza Adamka.

Uważam, że Najman plami sport. Lepiej by zrobił, jakby występował w cyrku. Biorąc udział w takich imprezach naciąga fanów, wychodzi by dostać wypłatę. Takie walki nie mają nic wspólnego ze sportową rywalizacją i zabiją piękno sportu. Marcinowi najwyraźniej nie chce się iść do pracy i zarabiać na życie jak przeciętny śmiertelnik – powiedział pięściarz w wywiadzie dla Super Expressu.

Najman zdecydował się odpowiedzieć za pośrednictwem Facebooka, w którym przekazał – Sparowaliśmy ze sobą kilkakrotnie. Obserwowało to trzech świadków. Jerzy Kulej, Andrzej Gmitruk i Ryszard Opiatowski. Z tej trójki tylko Ryszard żyje. Mógłby wiec powiedzieć czy faktycznie tak bardzo wówczas w ringu dominowałeś.

Tomaszu Adamku , miałeś okazje siedzieć cicho, ale jak widać jej nie wykorzystałeś , wiec i ja cicho siedział nie będę…

Publiée par Marcin Najman sur Lundi 30 mars 2020

Tomasz Adamek także zebrał się na dłuższą odpowiedź na portalu społecznościowym, w której między innymi napisał – Wysyłałem ciebie do cyrku, ale jak tam nie chcesz iść, to zostaje Ci jeszcze kabaret, to też będzie fajne NAJMAN SHOW. Zła informacja na koniec dla Ciebie jest taka, że w KABARECIE jest bardzo duża konkurencja. Będziesz się musiał bardzo postarać.

Drogi Marcinie, z uwagą przeczytałem Twój wpis, odnoszący się do moich uwag ,po Twojej ostatniej walce MMA. Zgadzam się…

Publiée par Tomasz Adamek sur Mercredi 1 avril 2020

W trakcie ostatniego programu Hejt Park Najman uznał natomiast, że poradziłby sobie w walce z pięściarzem – Nie tylko wyzwałbym go w MMA, ale jestem przekonany, że bym z nim wygrał. Gdyby Tomek chciał przy zamkniętych drzwiach posparować w MMA, to ja jestem otwarty. Adamek jest drobnej budowy i z wieloma zawodnikami MMA by sobie nie poradził. Adamek był genialnym bokserem, ale człowiekiem małym.

Źródło: sport.pl, Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here