Screenshot

Jongmen udostępnia kolejne nagranie jako odpowiedź na wczorajsze wyjaśnienia Soboty. Zarzuca mu m.in. to, że nie odniósł się do tego, co najważniejsze, czyli złożonych zeznań. Nazywa także szczecińskiego rapera pseudo prawilniakiem i gratuluje gry aktorskiej.

Pominąłeś najważniejszy wątek sprawy, bo nie odniosłeś się do swoich zeznań, które złożyłeś. Obszernych zeznań, potwierdzających „sześćdziesiątkę”. Ja ci może uświadomię: roz******ś się – mówi w nagraniu Jongmen.

Dla mnie jesteś skończony po tym, jak doniosłeś na własną żonę na policję i złożyłeś zawiadomienie o pobiciu. To co ja teraz przedstawiam, to jest twój gwóźdź do trumny, który cię dobije jako człowieka i jako rapera – podkreśla Jongmen.

Chwilę później raper na swoim Instagramie opublikował także papiery podpisane przez Sobotę. W dobrej jakości znajdziecie je na relacji, którą zamieścił Jongmen na swojej relacji kilkanaście godzin temu.

Jongmen w odpowiedzi otrzymał komentarz od Soboty – „I poinformuj każdego że zeznaje przeciwko świadkowi koronnemu, dla którego ochrony robisz ze mnie frajera Ty fermenciaro„.

Źródło: Instagram / rapnews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here