screenshot

We wtorek Jongmen opublikował mocne słowa w stronę szczecińskiego rapera Soboty – Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał.


Sobota nadal nie ustosunkował się do słów, które wypowiedział Jongmen. Wczoraj na swoim Instagramie artysta opublikował filmik, w którym powiedział – „Siemano, nie martwcie się moi kochani. Na pewno odniosę się do wydarzeń ostatnich dni, ale no niestety jest koronawirus, są inne priorytety. Nie będzie miało pierwszeństwa czyjeś kłamstwo. Także mamy co robić, dajcie nam jeszcze dzień lub dwa. Wszyscy się wypałujcie tam nad tym wszystkim. Niech to dotrze do całej Polski, abym nie musiał codziennie wrzucać codziennie jakiegoś filmiku. Dam do tego komentarz, niebawem.

Po wypowiedzi Soboty na Instagramie kolejną relacje wrzucił Jongmen. – „Siemanko, teraz parę słów odnośnie pomówień rzekomych z mojej strony.” Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Relacja Instagram @jongmen_official

Sobota zapowiedział właśnie, że dzisiaj pojawią się wyjaśnienia odnośnie całej sprawy i burzy, jaka została wywołania w internecie.

Gdy tylko pojawi się komentarz szczecińskiego rapera od razu artykuł zostanie zaktualizowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here