Screenshot

„El Testosteron” po swojej ostatniej walce został zaproszony do programu Hejt Park.

Kolejna przegrana Marcina Najmana, tym razem z Piotrem Piechowiakiem na Fame MMA została głośno skrytykowana w mediach. W stronę zawodnika skierowane zostały ostre komentarze, na które starał się odpowiadać „El Testosteron”. Między innymi właśnie taka wymiana zdań z Mateuszem Borkiem, który jest gospodarzem programu zaowocowała zaproszeniem sportowca do rozmowy.

Najman wziął udział w Hejt parku, w trakcie którego goście odbierają telefony od widzów i odpowiadają na ich pytania. Jednym z dzwoniących okazał się Andrzej Fonfara, były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej.

Konflikt pięściarza z Najmanem ciągnie się od dawna. Fonfara wyśmiewał niejednokrotnie zawodnika m.in. nazywając go „El Kabaret”, czy „pajacem na gumce”.

Bokser i tym razem zadzwonił do programu, żeby skrytykować „El Testosterona”. Fonfara głośno wyśmiał jego odpowiedź na zadane pytanie, a rozmowę zakończył ostrym „będę cię ruchał”.

Adamek, by ku**a zniszczył Marcina w każdej płaszczyźnie, nie tylko w boksie.” – stwierdził Fonfara. Padło pytanie oto, jakby sobie Najman poradził w MMA z Adamkiem, „El Testosteron” odpowiedział – „wychwyciłbym mu dwie nogi, przewrócił i ubiłbym go na ziemi„. Odpowiedź Najmana głośno wyśmiał Andrzej Fonfara. Po chwili Najman dodał – „Ale nie przejmuj się, to tak samo jak Ciebie„.

Fonfara dodał – „Już Ci kiedyś napisałem na Twitterze, że jak Cię trafie kiedyś przypadkiem to będziemy inaczej gadać…

Rozmowa Najmana z Borkiem i Stanowskim została uznana, za najlepszy dotychczasowy odcinek programu, który przebije oczekiwania nie jednego widza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here